Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Összevesztem a barátnőmmel,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összevesztem a barátnőmmel, ezerszer bocsánatot kértem de nem bocsájt meg?

Figyelt kérdés
Szóval az történt hogy az egyik barátnője miatt nagyon összevesztünk. Én nagyon szeretem és szeretnék vele kibékülni, de egyszerűen nem megy. Már 100x bocsánatot kértem meg minden de egyszerűen nem. Lassan már 2 hete. valami ötlet?

2018. márc. 12. 17:22
 1/4 anonim ***** válasza:
gondolt át alaposan, lehet nem is a te hibád
2018. márc. 12. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem kellett volna azért ennyire összeveszned vele.

Kedveskedjél neki mondjuk valamivel, hogy làssa hogy tényleg érdekled és nem hagyod annyiban a sértōdöttségét. Hanem igen is próbálsz hozzà férkōzni.

2018. márc. 12. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hű de makacs barátnőd van :D

Lepd meg valamivel, ha meg még úgy sem akar megbocsájtani, akkor üljetek le, és beszéljétek meg egymással, komolyan. Lassan kiteszed a leleked, ő meg nem akar megbocsájtani. De persze ugye nem megcsaltad? Csak mert akkor én ssm bocsájtanék meg a helyében.

2018. márc. 12. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Csak ezt kérdezd: 'Nem tudsz megbocsátani?? '

- és a választól függ a folytatás.

2018. márc. 12. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!