Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Vegre elhivott egy buliba de...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vegre elhivott egy buliba de nem mentel el vele most ezzel tonkre lett téve minden?

Figyelt kérdés
Egy fiu akivel kavartunk de mar ott vagyunk hogy osszejojjunk tegnap hivott buliba de nem tudtam elmenni mert anyam nem engedte mert a buli elott ket oraval szolt. Irtam a sracnak hogy nem tudok menni es azota vissza se irt..nagyon felek hogy most “elvesztettem” ezert mikor en szeretnek meg vele talalkozni beszelni. Szerintetek? Meg irjak en ra ma?
2018. márc. 11. 09:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem írj rá, kérdezd meg esetleg milyen volt a buli. Elmondhatod neki, hogy nem azért nem mentél mert nem akartál, hanem mert anyukád nem engedte.
2018. márc. 11. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Azt irtam neki este hogy nem engedte mert keson szoltunk de akartam volna es mar osszekene hozni es erre nem irt. Akkor rairok majd. Nem hinnem hogy ilyen miatt menne tonkre barmj. Meg remelem semmi nem tortent ott
2018. márc. 11. 10:12
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha anyád nem engedett el, biztos nem kéne még bulikban megba..szatni magad.

És a " kavartunk" az a srácnak csak egy ba..szás, semmi több....

2018. márc. 11. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Sugárzik belőled a komolyság.
2018. márc. 11. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!