Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit tegyek, ha a kiszemeltem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha a kiszemeltem egy cigány lány?

Figyelt kérdés

Éppen alakulgat köztünk valami. Amit tudni kell róla, hogy a családja nagyon modern gondolkodású, egyke gyerek. Rendkívül intelligens, tagozatos osztályba jár (általános suli). Annak ellenére, hogy alig töltötte be a 14-et már van középfokú nyelvvizsgája angolból. Szabadidejét haszosan tölti, hiszen mindennap vízilabda edzésekre jár, és a szabadidejét szigorúan beosztja.Meglehetősen jó érzéke van a humorhoz, bár néha rámenős (túl lelkes)Mindig melletem áll, segít, ha baj van.

Nagyon látszódik rajta, honnan származik. Tudjátok...tipikus sötétebb haj és bőr. Szerintetek mi a teendő?



2018. márc. 9. 21:33
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Mindketten 14 évesrk vagyunk
2018. márc. 9. 21:34
 2/12 anonim ***** válasza:
79%

Hát ilyen rasszizmust...

Ne tegyél semmit, normális lány, ha akarsz, próbálkozz nála.

Nem mindeny cigány származású ember olyan, mint amit a köznyelv leír...

2018. márc. 9. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
92%
Kit érdekel? Ha rendes és normális akkor nyugodtan szedd fel hiszen nem az a cigány aki annak születik hanem aki úgy is viselkedik! Ne érdekeljen másoknak véleménye! Ha úgy érzed hogy ő tetszik, ő vele elvagy akkor hát legyél boldog vele azt kívánom! Ennyi az egész! :))
2018. márc. 9. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
86%
Leginkább semmit, mivel leírtad, hogy teljesen normális, ennek ellenére kiemelt negatívumnak tartod a rasszát. Hagyd békén, találjon kevésbé rasszista fiút.
2018. márc. 9. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
73%
Hát szerintem nem a származása számít hanem ha az ha neked tetszik. És ha bárki leszólna ezért ne is törőgy vele.
2018. márc. 11. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
22%
MENEKÜLJ!!!
2018. márc. 29. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
94%
En kopasz feherboru kekszemu fiu vagyok ,megis erosen cigany szarmazasu baratnom van es 2 eve boldogan megvagyunk.
2018. ápr. 6. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
66%
Kötél.
2018. ápr. 6. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
89%
Ne foglalkozz masokkal. Leirtad hogy normalis ertelmes intelligens stb. A ciganyok kozott is van normalis. Nem kell mindenkit egy kalap ala venni. Undorito..komolyan szegyellem magam masok helyett is amiert nehany egyedbol dol a rasszizmus, es olyanokat ir hogy "kotel". Komolyan ilyenor belegondolunk hogy mit kivanunk a masiknak? Meg csak nem is ismerjuk az illetot. Nem tudunk rola SEMMIT. Csak mert sotetebbek a pingmentjei akkor mar egy ro+++ek assa el magat, nyirjuk ki az osszeset,akasztofara valo? Magyar mentalitas. Tisztelet a kivetelnek.
2018. ápr. 6. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
48%

Két dolgot utálok a legjobban:


1. rasszizmus

2. cigányok

2018. ápr. 11. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!