Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hiányzik az exem mit tegyek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hiányzik az exem mit tegyek?

Figyelt kérdés

Már 4 hónapja szakítottunk az exemmel, azóta lett barátom..szeretjük egymást de mégis úgy érzem hogy az exemet szerettem jobban. Vissza menni nem szeretnék hozzá mivel úgy szakítottunk hogy félrelépett.. ő volt az első szerelmem, mindent vele éltem át és gondolom ezért nehéz elfelejtenem. A mostani barátommal nem tudjuk megérteni egymást..egyszerűen nem találjuk meg a közös hangot.. az exemmel mindig jól éreztem magam. Felkeresni nem szeretném mivel csúnyán is szakítottunk. Csajozik,el jár bulizni. De érzem hogy még mindig kellek neki csak ki akarja élni magát, nem tud egy lány mellett maradni. A mostani páromat is sajnos az exemhez hasonlítom de szakítani nem szeretnék mivel szeretem őt de nem úgy ahogy kéne.

18L


2018. márc. 5. 15:03
 1/5 anonim ***** válasza:
94%

1. Lépés: szakíts a mostani baratoddal, mivel nem szereted úgy ahogy kéne.

2. Lepes: felejtsd el az exed, volt oka a szakításnak.

2018. márc. 5. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Fájna ha szakítanék a mostanival mert őt is szeretem..de vele minden más. Vele nem tudok romantikázni nem tudok hozzá odabújni mert nem szereti és igazából ez zavar. Veszekedik velem. Folyton bánt lelkileg, kiabál velem. De sajnos elnéző típus vagyok..De nem sokáig
2018. márc. 5. 23:10
 3/5 anonim ***** válasza:
89%

Sajnállak téged, mert te tényleg szeretted azt a fiút és ő elárult téged, ezért azt tanácsolom, hogy minden megbocsájtható lenne, de a félrelépés nem...


Az hogy úgy van más lányokkal, hogy nem veled van még nem olyan sértő. de annál fájóbb..


Ha így bánik veled a mostani pasid, válj meg tőle, hosszabb távon se lenne jó egy türelmetlen, agresszív pasi.


Hidd el, lesz jobb is, a remény hal meg utoljára.

Nekem is volt exem, ő nem csalt meg, de durván szakítottunk, sosem mondta el, hogy miért és mindig lezáratlannak éreztem az egészet, és nem tudtam tovább lépni, volt egy fiúm kb 4 hónapig, de ő nem nagyon érdekelt, persze szerettem, csak nem úgy, szakítottunk, és kiderült, hogy exemmel egyszerre és újra összehozott minket a sors és együtt vagyunk már 7 éve.

2018. márc. 7. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem is hiányzik a sajátom. Ismerkedj emberekkel, beszélgess a barátaiddal, keress hobbit, sportolj...


24/f

2018. ápr. 24. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
az én sztorim is hasonló ő volt az első, de nem bír megmaradni egynél, lassan 1 év telt el...még mindig hiányzik 19l
2018. ápr. 24. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!