Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek hány évesen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hány évesen ideális az első kapcsolat?

Figyelt kérdés
Nemsoká 14 leszek és van egy fiú aki nagyon próbálkozik. Én viszont még fiatalnak tartom magam a fiúzáshoz. Mit csináljak?

2018. febr. 24. 20:49
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha fiatalnak tartod magad, akkor még ne. Érezni fogod, ha készen állsz egy kapcsolatra. Hidd el. Hallgass az ösztöneidre. Emberek vagyunk, de azért csak maradt bennük valami hasznos is az őseink őseinek génjeiből. :)
2018. febr. 24. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ha te úgy érzed,hogy még fiatal vagy ehhez,akkor mond el neki,hogy mit érzel.

Nincs korhoz kötve,én inkább érettséghez kötném. Nekem sok olyan kapcsolatom volt,ahol a másik éretlen volt. Mindez csak fájdalmat okozott. Utólag is bánom.

2018. febr. 24. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat. Megfogadom őket. Mentek a zöld kezek! :)
2018. febr. 24. 21:01
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ismerőseim tapasztalataiból kiindulva 1-18 között. Előttem levőknek van igaza, minden az érettségtől függ. Ha nem akarod még, add a tudtára, biztos nem annyira fogyi, hogy nem értené meg. Megjegyzem, én nem támogatnám még ennyi idősen a dolgot, de ez már mindegy a kérdés szempontjából.
2018. febr. 24. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

#4 látszik, hogy fárad voltam....

*16-18 között, bocsi

2018. febr. 25. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

Agy függő. Nem feltetlen a kor számít.

A párom és én 15 évesek voltunk mikor megismerkedtünk, mutyiztunk kb.6hónapig. Ő volt nekem az első mindenhogy, fordítva is. Aztán úgy alakult hogy elváltunk.

2,5 éve megint taliztunk véletlen, azóta is egy párt alkotunk, sokat fejlődtünk ott ahol kell, sokmindent kipróbáltunk, éltünk. Azóta már az élettársam. De akkor épp agyban még fejlődnünk kellett, hogy tudjuk tartani egymásnak a szintet. :)

19L

2018. febr. 25. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Amikor érettnek érzed hozzá magad. Szerintem általában 15-16. Később se jó nagyon, mert akkor általában nagyon tapadnak egymásra a párok (legalább is ismerőseim körében, ahol mindkét félnek első kapcsolata 18 évesen lett).
2018. febr. 25. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem 16 évesen lett barátom, ekkor éreztem magam elég érettnek hozzá.
2018. febr. 25. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ez nem kor függő,már a lányok bepasiznak 11-12-13-14-15 évesen 24/F
2018. okt. 28. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!