Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » A barátomma (17éves) 4 hónapja...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátomma (17éves) 4 hónapja vagyunk együtt, és ő már nagyon szeretne lefekudni velem. én alapjába véve egy eléggę félénk lány vagyok, es ugy érzem hogy ha nem fogom ezt megtenni, elveszítem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Ő az akivel volt az első csokom,illetve ő az elso pasim is.Nem tudnám elkèpzelni az èletem nélküle,de ha ezen múlik akkor talàn hagynám.Ő mondta is,hogy vár ameddig en felkèszült leszek,de ennek ellenère az utobbi időben egyre gyakrabban kerdezgeti,hogy akkor fel vagyok-e már kèszulve.
2018. febr. 21. 19:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha ezért elveszíted akkor nem is igazán szeret.
2018. febr. 21. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha ugy erzed akk tedd meg ha nem nem, ha akar tud majd varni akar eveket is, azt meg ne vedd zokon, h kerdezget mert ebben a korban ez termeszetes, ha zavar mond meg neki.
2018. febr. 21. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 mcrgt2 ***** válasza:
Ahogy érzed.. Ha te szeretnéd ÉS vele akkor nincs semmi gond.
2018. febr. 21. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak kérdezgeti, de nem próbál tegyük fel egy csók alkalmánál többet tenni, akkor csak szimplán érdeklődésképp teszi. Akkor tedd csak meg, ha tényleg felkészültél rá, ha tényleg szeret, akkor várni fog!
2018. febr. 21. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Meg akar dugni, ami természetes :)


Az a te döntésed, hogy szeretnéd - NEM hagynád -e.



Ha csak esetleg lefeküdnél", akkor felejtsd el, szar élmény lesz és bánni fogod.

2018. febr. 22. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!