Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ex kérdezget?

Figyelt kérdés
Mit jelent ha az exem két hónap után is kérdezget rólam? A múltkor összefutottunk és a találkozás után elég ingerült is volt. Természetesen tagadja hogy érdekelné ez az egész. Tapasztaltatok már hasonlót?

2018. febr. 3. 21:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem akarja mutatni a hyengeségét. Ki szakított? Lehet, hogy érez még valamit.
2018. febr. 3. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
*gy
2018. febr. 3. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ő szünetelni akart én szakítottam
2018. febr. 3. 22:21
 4/5 anonim ***** válasza:
Akkor szerintem rájött az általa betervezett szünet időtartama után, hogy még mindig szeret. Ha téged már abszolút nem érdekel, akkor próbáld megbeszélni vele. Talán feleszmél és kimondja, hogy még érez valamit.
2018. febr. 3. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Vissza akar kapni. Velem is így volt. A te esetedben én voltam a lány és sík ugyanez volt a helyzet. Megbántam a dolgot és újra akartam kezdeni.
2018. febr. 3. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!