Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogy közöljem a szüleimmel,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy közöljem a szüleimmel, hogy újra összejöttem a volt barátommal?

Figyelt kérdés

Nem a legszebben váltunk el, és szakítás után még volt egy elég rosszul sikerült telefonbeszélgetésünk is, amit a szüleim is hallottak.

Mondtam nekik, hogy újra beszélünk és kiakadtak, azt még nem közöltem velük, hogy újra össze is jöttünk.

Nem félek attól, hogy eltiltanak vagy hasonlók, azt mondták az én döntésem, de nem hiszem, hogy arra voltak felkészülve, hogy újra összejövök az exemmel.

Hogy mondjam el? Félek a reakciótól.

17/L


2018. jan. 2. 22:41
 1/1 anonim ***** válasza:

Hát figyelj leülsz és elmondod neki őszintén.

Nem tudnak a szüleid mit csinálni, de ez egy rossz döntés volt számodra amire majd később talán rájössz hogy miért.Most ezt nem rossz indulatból írom.

2018. jan. 2. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!