Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mi lenne a helyes döntés?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lenne a helyes döntés? Káosz van a fejemben.

Figyelt kérdés
Barátommal 2 hónapja vagyunk együtt (ő ma lett 18, én is ennyi idős vagyok). Tudni kell, hogy nagyon különbözünk, mégis szeretjük egymást, azaz én már nem tudom. Tegnap egy vita során hozzámvágott mindent: sehol nem tartok az életem, mert egyedül lakom, sulizás mellett dolgozom; csak megjátszom magam és álszent vagyok meg hazug. Este nem is szóltam hozzá noha akkor is és most reggel is bocsánatot akart kérni, de én hazaküldtem. Nem tudok ránézni se ezek után. Én is annyi mindent hozzá tudnék vágni, mégsem teszem. Kérdésem tehát: mit tennél a helyemben?

2017. dec. 29. 09:25
 1/1 anonim ***** válasza:

Szerintem attól függően, hogy mennyire tartjátok fontosnak a párkapcsolatot vagy beszéljétek meg vagy szakíts, de ne kínozzátok egymást.

18 évesen amúgy mit akar? XD Legyen saját házad kis kertecskével meg félrerakott millióid? Komolyan nem értem. :D

2017. dec. 29. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!