Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Nagyon makacs a barátnőm. Mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon makacs a barátnőm. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Akárhányszor vitatkozunk, neki áll feljebb, és, ha tartósabb a vita, ő teljesen haragtartó.

Úgy viselkedik mintha neki semmit sem jelentene ez a kapcsolat, és sohasem ő kér bocsánatot, hanem én...

Mindig én vagyok az a fél, aki félreteszi a haragját, mert fontosabb a kapcsolatunk...

Mit tegyek azért, hogy ő se legyen ennyire makacs?


2017. dec. 23. 19:59
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezen nem nagyon lehet változtatni. Két lehetőseged van: vagy elviseled a makacságát vagy keresel mást.
2017. dec. 23. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
21%
Szakits vele.
2017. dec. 23. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Volt barátnőm is az volt. Az első jól mondja, elviseled vagy dobod. Én megpróbáltam elviselni (8 hónapig bírtam) de egy alkalommal átlépett egy bizonyos határt plusz én is picit feszültebb voltam a kelleténél, elszakart a cérna és udvariasan közöltem vele, hogy én nem fogom ezt tovább elviselni, hagyjuk egymást.
2017. dec. 24. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2017. dec. 24. 11:15
 5/6 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok?
2017. dec. 24. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
16 mindketten
2017. dec. 27. 16:10

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!