Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Én vagyok a hülye, vagy el...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én vagyok a hülye, vagy el kell engednem ezt a lányt? Kicsit hosszú.

Figyelt kérdés

Azért kérdezem, mert én tudom magamról sajnos, hogy kicsit hisztis vagyok, és a barátnőmtől szarul esnek bizonyos dolgok.


A sztori:


Van egy lány, akivel 1 hónapja vagyunk együtt, de régóta bejön, és én is neki. Viszont ő egy érzelemmentes csaj, távol áll tőle az enyelgés, a szerelem, a külseje ellenére kemény csaj. Én ezt tudtam róla régóta. És ő is rólam, hogy én pedig kifejezetten érzelmes, szerelmes típus vagyok.


Amíg barátok voltunk, jó volt minden, hülyéskedtünk, eljárkáltunk mindenféle programokat csináltunk. Most azonban mióta együtt vagyunk, kevesebbet beszélgetünk, kevesebbet találkozunk, és kevésbé érdeklem.


Ha ráírok, 2 óra múlva ír vissza, vmi 1-2 szavas válaszokat tök flegmán. Ő nagyon ritkán ír rám. Ha mondom, hogy talizzunk, nem ér rá, dolgozik, tanul, dolga van.


Néha sikerül 1-1 jó beszélgetést kihozni a dologból, de valamelyik nap azt tapasztaltam, hogy 1 teljes napig nem jött fel facebookra, instagramon fent volt. Este 7kor írtam neki 1 SMS-t hogy merre jár, és annyit mondott h dolga volt, nem szeret olyankor írni. Máig nem tudom, hogy merre járt. És én voltam a szar, hogy miért írok neki SMS-t. Bókokat nem tudja fogadni, az ajándékokat, amiket kap tőlem apróságokat, még csak meg sem köszöni.


Ha suliban vagyunk, flegmázik velem, kedvetlen, aztán szembejön valami ismerősünk, elkezd jópofizni egyből, és rám sem néz.


Azt, hogy együtt vagyunk konkrétan nem mondja el senkinek...


Most lesz gólyabál az egyetemen, tudtomra adta, hogy megy a barátnőjével, és így félig meddig elhívott. A barátnője kérdezte, hogy én megyek-e, mert hogy a bnőm 2 jegyet vett csak, és 1 szóval se említette, hogy megy a jegyekért, mert hát nem is beszélgetünk ugye. Azóta se érdeklődött, hogy mi lesz, ellenben egy másik srácnál a szakról meg igen, hogy majd táncolgatnak.


Szóval konkrétan sz*rik rám, nem beszélgetünk, nem találkozunk, unott, flegma velem, nem érdeklem egyszerűen.


Próbáltam vele erről beszélni, mondta, hogy majd többet leszünk együtt, de msot a sok a dolga, csak én nem hiszem, hogy ez lenne a baj.


Jogosan esnek szarul ezek a dolgok?


2017. nov. 28. 15:22
 1/10 TR75 ***** válasza:
100%
Lapát.
2017. nov. 28. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szerintem hagynod kéne.
2017. nov. 28. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

mintha a volt csajomat látnám leírva....én majdnem pofán is vertem. Nem te vagy érzelmes ő egy kiégett k**a ajándék? Semmit nem kell neki venni max dugd meg de inkább még azt se hanem inkább kerüld ki, dobd fuss ahogy csak tudsz.


Szégyen az egész egy nőhöz az ilyen viselkedés "nő" ez csak egy szuka. Jobbat találsz nála 5 perc keresés után egyébként :)

2017. nov. 28. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem vállalja fel a kapcsolatot? Figyu szerintem hagyd ezt a csajt, te jobbat érdemelsz. Senki se ér annyit, hogy levegőnek nézzen és eltiporjon. Találsz majd egy olyan csajszit, aki mindent megtesz majd azért hogy veled legyen mindig, amikor csak tud és azt a szeretet, amit te adsz majd neki, azt ő is viszonozza. Ne engedd, hogy ennél is jobban megalázzon. Velem ezt egy fiú csinálta(lány vagyok) én is nagyon szerettem, de rá jöttem, hogy nem szabad engedni, hogy ennyire semmibe vegyen valaki. Egyáltalán bárki. Azóta van egy kapcsolatom, mindent megtenne értem és a tenyerén hordoz, megbecsül. Te is ilyen csajt keress. Jobbat érdemelsz ezerszer.
2017. nov. 28. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Tudom, egyedül az tart vissza, hogy tudom, mi ennek az oka. Meghalt az édesapja, anyja verte, soha nem volt kapcsolata, csak ilyen 2-3 hónap. Volt egy fuckboy neki 3 évig, aki leszarta, csak megdugta időnként.


És ezeket elmondta, hogy nehezen nyílik meg, meg hogy tudja magáról hogy nehéz eset. (Ezért voltam vele türelmes eddig.)

2017. nov. 28. 17:03
 6/10 anonim ***** válasza:
Már elkezdtem volna írni, hogy dobd, mikor megláttam a válaszod (hogy mi történt a lánnyal). Szerintem ülj le vele, beszélgessetek (Add tudatára hogy benned megbízhat, mondd el hogy mi esett neked rosszul). Ha erre nem tud normálisan reagálni az az ő baja lesz, mert elvesztett egy értékes embert akivel végre jó kapcsolata is lehetett volna.
2017. nov. 28. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Türelmes voltál, hagytad, hogy semmibe vegye az érzelmeidet. Tőled függ, meddig bírod még. Tudd: jobb nem lesz a helyzet, mert annyira tönkretették, hogy képtelen kötődést kialakítani.
2017. nov. 28. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem először beszéld meg vele, de nem hiszem, hogy változna valami, még ha azt is mondja. Ő egy pszichológiai eset, és te bármennyire szereted, nem vagy pszichológus, hogy kezeld őt. Megpróbáltad kihozni ebből az állapotból, szóval nem kell legyen bűntudatod. Ne rontsd el az életed valaki miatt, aki nem tud (nem hajlandó) változtatni.
2017. nov. 28. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Mi lett veletek?

Írtad, h. 1 hónapja vagyok együtt. Kérdem én, miben?

Nem sok szeretetet, gyengédséget, odafigyelést látok ebben a 'kapcsolatban'. Ha van szex, szerintem max. arra korlátozódik a dolog. Hol marad az odafigyelés, gyengédség, közös programok. Egy friss kapcsolatban éjjel-nappal együtt szeretne lenni az ember, mert nem tud betelni a másikkal, nem flegmán lekoptatja, nélküle tervez programokat, stb.


Egyrészt - szerintem - nem szeret, másrészt pszichésen nincs rendben: egy társsal, volt haverral nem így viselkedik az ember...

2019. máj. 13. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Most olvastam a korábbi hozzászólásodban, h. valószínűleg a családi háttere miatt ilyen...
2019. máj. 13. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!