Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Megtetszet egy lány a buszon....

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megtetszet egy lány a buszon. Hogyan tovább? 15/f

Figyelt kérdés
szóval egy kislány leült mellém a buszon majd a tesója is megjelent. mondtam, hogy: "gyere átadom a helyem ülj a tesód mellé". föláltam. arrébb mentem. majd segítettem egy idős néninek akinek elborult a szatya és ezt a csaj látta. ha legközelebb találkozok vele menjek hozzá beszélgetni?
2017. nov. 9. 09:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Persze, próbálj meg vele beszélgetni. Csak nyerhetsz, nem veszthetsz.
2017. nov. 9. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Általában akkor szokott a terv megvalósulás hiányában kudarcba dőlni, ha úgy gondolod nem tudnál miről beszélgetni vele. Mindenféleképpen menj oda hozzá, és ha tényleg semmi nem jut eszedbe, mond el neki, hogy nagyon szimpatikusnak találod és szeretnél vele megismerkedni jobban. Hívd el sétálni kezdetnek.
2017. nov. 9. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen menj oda hozzá. Sok sikert.
2017. nov. 9. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hogy jön ide az idős néni és a szatyra?
2017. nov. 9. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hát, hogy látta, hogy kedves és segítőkész vagyok.
2017. nov. 9. 17:25
 6/6 anonim ***** válasza:
Kedves W, ez jó indítás, ne problémázz sokat, ő is rólad álmodozik már a holdfényes éjszakákon titokban. Bátorság! mint írtam csak nyerhetsz.
2017. nov. 9. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!