Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek miert kért bocsána...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miert kért bocsánatot?

Figyelt kérdés

Az írjon csak, aki nem rosszindulatú választ ad. Köszönöm.


Én: 15/L

Ő: 15,5/F


Ket eve osszejottunk. A kapcsolatot elott egy evig zaklatott, sirt, hogy nem szeretem. Allandoan ajandekokkal lepett el. Fél evig tartott a kapcsolat. Nem volt zokkenomentes, de viszonylag szép volt. Tortentek olyan dolgok, amiknek lehet nem kellettek volna, de megtortentek.

Szakítás akkor történt, amikor sulit valtott. Elotte levo nap. Augusztus 31- en. Engem lesokkolt. Talalkoztunk utana, de mar egy ido mulva annyira kikeszitett, hogy ha láttam akár, hogy írt, vagy hogy a kozelembe van, elkezdtem remegni. Mintha valami kis panikroham jott volna rám, persze nem az volt.

Azzal kezdodott ez az egesz oszi sztori, hogy beszomoruzta a profilkepemet facebookon, majd visszavonta masnap.

Most, egy evre ra a szakitasunkra, hogy en kollegiumba kerultem, o meg mar masodeves a kozepsuliba, elhivott, hogy beszeljunk. Mar mikor lattam hogy irt, ramjott ismet a remeges, pedig elmult ez a fajta 'rohamom'... Feltem hgx rosszat mond, leordit vagy bármi, mikozben semmit sem tettem. Nos, talalkoztunk. Meglepo modon bocsanatot kert, mert bunko volt egy evig velem, es ketszer megolelt magatol. Elcsattant pár csók is... Mutatott egynehany bulis kepet, ahol be van rugva es alszik... Hogy en is meseljek valamit, volt hogy felhoztam par sracot, es az egyiknel, mar kijelentette hogy nem volt ra kivancsi, poenosan bant a szavaimmal. Teljesen normalisan, mint barat. Sotet volt, az arckifejezesere nem tudtam figyelni.

Masnap ismet elhivott, beszelgettunk stb. Kiderült, hogy az anyukajanak azt mondta, hogy egy masik lannyal volt, de mivel az apukaja utalja a lanyt, neki semmit sem mondott. Rosszul esett..mintha ciki lennek szamara. Na ezt kesobb szoba is hoztam, azt mondta nem ciki vagyok, csak felreertenek a szulei....hat ok.

En vegul megmondtam neki, hogy nem akarok ilyen taallkozosdit jatszani, s erre mondta hogy o pedig meg szeret egy kicsit... En pedig mondtam, hogy ot mar nem annyira tudom szeretni, hogy ezt csinaljuk. Aztan meg harmadnap, mikor a kollegiumban voltam este is irt. Hogy tanuljak.. majd felhozta, hogy milyen ideges, mert egy srac NEGY HONAPPAL EZELOTT elszurta a kapcsolatat egy lannyal... En ugy gondolom, csak o is jatszani szeretne az erzelmeimmel. Nem ment neki...segitokeszen valaszoltam. Probaltam megoldat keresni a problemajara. Es addig eljutottunk, hogy kimondja tobbszor is, hogy neki a csaj mar nem kell, csak a srac miatt duhos, aki elszurta az egeszet.majd este elkoszont.

Eltelt ket, en nem kerestem. De o se. Mivel otthon voltam, ezert egyik este a teraszon ulve feloltodott a mozgaserzekelo lampa, majd fonnhangon hallottam, hogy az exem jon az unokaoccsevel. A lampa feloltodott es hangosabban kezdtek el beszelni. Annyit ertettem az egeszbol, hogy a volt baratom mondta, hogx "nekem mar nem hianyzik." Par baratom szerint, ezt a csajra ertette, akivel elvileg logott, amikor igazabol velem volt. ... Ovele mar nem igazan talalkozik. Es az utcankba jartak sokat a nyaron, hogy zavarjon. Szerintuk ra ertette. De szerintem ram.

Egy héten ezzel, vagy a kovetkezon, nem tudom mar mikor: integetett facebookon, hogy a kozelemben van, en visszaintettem neki, de nem írtam. O sem keresett.


Szerintetek? Mit akar?



2017. okt. 29. 18:22
 1/1 anonim ***** válasza:
Huha, ez elég érdekes story. Nehezen lehet eldonteni mit is akar. Lehet hogy meg tényleg szeret, vagy az is hogy maganyos es veled érzi jol magad. Szerintem banj vele óvatosan es ne nagyon bízz meg benne az elejen. Ha latod mar a szandekat, akkor kezdhetsz megbizni benne.
2017. okt. 29. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!