Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Lányok, mennyien vannak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Modeler kérdése:

Lányok, mennyien vannak köztetek olyanok akinek sokkal idősebb párja van?

Figyelt kérdés
Gondolok itt 10-20 év korkülönbségre. Szerintetek mennyire működik a dolog? Miért döntötök az idősebbek mellett?

2017. okt. 28. 21:02
 1/4 anonim ***** válasza:
168-an
2017. okt. 28. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 BlackLove ***** válasza:
100%

Párom és köztem 8 év korkülönbség van. Nagyon jól megvagyunk, egyáltalán nem vevődik észre, és mi magunk is megfeledkezünk róla, nem is foglalkozunk vele. Én sose gondoltam, hogy valaha is lesz ilyen "nagy" korkülönbség köztem és valaki között, de így hozta a sors, aminek nagyon is örülök.

De van egy ismerősöm, közte és a párja között 16 év korkülönbség van, és azt állítják, hogy nagyobb a szerelem, mint valaha! :)

2017. okt. 28. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Köztünk is 10+ év a korkülönbség. Nagyon jól működik a kapcsolatunk, nagyon szeretjük egymást. Nem arról van szó, hogy egy idősebb pasi mellett döntöttem volna, én a párom személye, személyisége mellett döntöttem, lehetett volna akárhány éves. Van egy barátnőm, neki is idősebb a barátja 9 évvel, és még így 2 év után is jó rájuk nézni, látszik a boldogság. Más nincs a közeli ismeretségi körömben, akinek jóval idősebb lenne a párja. :)
2017. okt. 30. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
10 év korkülönbség egyáltalán nem sok.
2017. nov. 4. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!