Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Túlreagáltam volna? Szakítsak?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túlreagáltam volna? Szakítsak?

Figyelt kérdés

Tudni kell,hogy a barátom sosem volt túl kedves,mindig is hangulatember volt.


Pénteken nagyon aranyos volt egész nap,de aztán este 11-kor írt,mert a netes barátaival játszott. Nem először van ilyen,de úgy gondoltam,hogy oké,nem kell hisztiznem egy ilyen apróság miatt.

Tegnap aztán már tízkor írt,és most jön a lényeg.


Nem szoktunk gyakran szíveket küldözgetni,vagyis én küldeném,de tudom,hogy ő nem nagyon akar. Nem valami romantikus alkat egyébként,én már annál inkább.


Írtam neki,hogy ,,Hiányzol " és mellé szíveket, ő pedig erre azt írta,hogy ,, És ha hiányzom akkor szíveket kell spamelni? "

Ezen aztán jól besértődtem,de végül hagytam a francba,nem akartam veszekedést.


Reggel aztán megtörtént egy hasonló eset, utána pedig írtam,hogy ,,Bezzeg ha xy ( egy csaj akivel beszélget ) írná,akkor örülnél neki,mi ? " Majd erre azt írta,hogy ja... valószínűleg nem gondolta komolyan,bár én már nem tudom.


Utána megírtam neki,hogy látom,mennyire érdekli az egész,majd letiltottam. Azóta nem keresett,nem írt,pedig sok lehetősége lett volna rá.


Nem ez az első ilyesmi eset, ha rossz kedve van bunkó,elutasító. Sosem bókol, gyakran nem is foglalkozik velem,inkább a barátjával beszélget ( pl. iskolában ). Már elegem van, egy rohadt börtönben érzem magam, az önbizalmam folyamatosan rombolva van.

Tudom,hogy ha szakítanék,nagyon fájna, már több,mint egy éve együtt vagyunk.


Bocsánat,ha zavaros az egész,de nagyon ideges vagyok...



2017. okt. 22. 17:44
 1/10 anonim ***** válasza:
Kissé bunkó szóval jobb ha beszélsz vele bár ha egy srác játszik akkor a haverjaival akkor ne csodálkozz hogy éppen ideges vagy paraszt mert játék közben az ember sok mindenen fel tudja húzni magát 17f
2017. okt. 22. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Szerintem ez nem mentség... Értem én,hogy ideges,de attól még nem kell így viselkedni :D Meg ha azt mondja ( mert mondta ) ,hogy én fontosabb vagyok,mint ők akkor ne tizenegykor jelentkezzen,hogy még él... De tényleg nem az van,hogy mittudomén havonta egyszer,hanem gyakran
2017. okt. 22. 17:52
 3/10 anonim ***** válasza:
Szakíts. ELeve különböztök. Két különböző ember kapcsolatából nem lesz sem hosszú, sem boldog kapcsolat.
2017. okt. 22. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Előzőt meg tudom cáfolni mert van ahol a két különböző ember nagyon szépen ki tudja egésziteni egymást. De neked kell itt eldöntened ha hiányzol neki irni fog ha nem keres akkor vége .
2017. okt. 22. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ebből azt következtetem le, hogy már nem szeret. Szakíts, ne a Te idegeid sérüljenek az ilyen parasztok miatt. :) Nem egy olyan fiú van még, aki 1000x jobban megbecsülne. :)
2017. okt. 22. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
49%

ŐSzintén? Nem szeret téged, aki ilyeneket ír, az nem szereti a másikat.


Nem értem, miért érzed magad börtönben :'D nem tűnsz 18 évesnél idősebbnek... xxxdddd

2017. okt. 23. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
#4: Ideig-óráig biztos ki tudják egészíteni egymást, de egy párkapcsolat nem kiegészítésről szól.
2017. okt. 23. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Párodnak van egy viszonylag rideg, cinikus stílusa, valószínűleg egy része ennek humor. Te pedig romantikus és érzékeny alkat vagy. Ő nem érzékeli hogy neked ez fáj, nem figyel rád eléggé, te meg annak ellenére írogatsz neki ilyeneket, hogy tudod hogy bunkó lesz és tudod hogy meg fogsz sértődni, aztán jól meg is sértődsz és bedurcizol.

Nem passzoltok össze ilyen téren, látszólag nem is tudtok erről normálisan kommunikálni különben nem lenne itt ez a kérdés, úgyhogy tekintve hogy fiatalok vagytok, előttetek az élet, nem köt össze titeket papír, cég, gyerek, lakáshitel, szakítsatok.

2017. okt. 23. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én sem értem minek vagytok ti együtt. A barátodnak nem csak szimplán más a személyisége hanem bunkó. Egy bunkó paraszt.

És igen , előfordul hogy az embernek rosszkedve van és vannak olyan emberek akik nem azok a kedveskedő típusok.

De itt már nem erről van szó illetve kizárt hogy mindig rosszkedve legyen. De még ha van is akkor sem rajtad kel levezetni.

Szerintem nektek felesleges együtt maradni. Ha már most fáj hogy vele légy később még rosszabb lesz és szakítani is rosszabb lesz.

Legyél egy olyannal aki tud normálisan viselkedni és megérdemel téged.

2017. okt. 23. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Az én barátom is szokott gamelni a haverjaival és van hogy csúnyán bepöccen meg rossz kedve lesz, de soha nem bántana meg emiatt. Ez nem mentség.

Ha pedig nem érzed magad jól ebben a kapcsolatban, akkor szállj ki. Igen, fájni fog. Egy ideig. Nem értem az olyan

embereket, akik évekig szenvednek egy kapcsolatban (0-24 veszekedés) és mégis együtt maradnak, holott mindenki látja, hogy nincs jövőjük. Nem a férjed, gondolom fiatal vagy, ízibe megteheted:D

2017. okt. 24. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!