Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Van egy fiú akivel találkozgat...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiú akivel találkozgatok, ők elég gazdagok, és szégyenlem hogy én nem, mit tegyek? Hogy mondjam el neki hogy mi bánt?

Figyelt kérdés
2017. okt. 18. 10:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Nyugodj már le, miért számít az?

Ha te anyaros, cuki, okos csajszi vagy. Leszarom, hovy mi van.

2017. okt. 18. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
nem ő gazdag hanem a szülei úgyhogy semmivel se különb vagy másabb mint te
2017. okt. 18. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
jo hogy elolvastam ezt a kerdest mert en is ilyen helyzetbe vagyok es szegyenlem a srac elott, de nem tudok mit tenni, ugyhogy orulok hogy meglattam a kerdest mert a valaszok alapjan kicsit megnyugodtam
2017. okt. 18. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Egy kapcsolatban az őszinteség a legfontosabb.
2017. okt. 18. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
A szülei úgyse fogják kultiválni hogy nem azonos a “kultúra” szerintem felejtsd el :D
2017. okt. 18. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Mit jelent a gazdag?
2017. okt. 18. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
41%
Én vagyok a leggazdagabb, mert szeret akit szeretek.
2017. okt. 18. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Az igazi szerelemben nem számít az hogy ki milyen gazdag..Mind1 hogy a fiú vagy a lány.. Ezek a dolg nem számítanak a szerelemben.Ha elmondod neki hogy mi bánt akkor vagy megérti ha van esze,ha nem akkor meg elkell felejtened az ilyen beképzelt pénzes zsákokat. (Eggyel szegényebb lesz a srác ha nem akar veled járni.).egy őssinte embert veszít el-őszinte,mert ha valami furdal téged akkor elmondod neki az igazat)..Szóval 2 lehetősége van.
2017. okt. 18. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
A fiú ha már találkozgat veled, akkor bizonyára nem zavarja ez a dolog, viszont az már más tészta, hogy a szülei is kedvelni fognak-e, mert valóban nem ő a gazdag, hanem a szülők.
2017. okt. 18. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
köszönöm a bíztató szavakat :) de hiába próbálom nyugtatni magam hogy úgysem számít, meg nem ez a legfontosabb, engem nagyon bánt :(
2017. okt. 21. 12:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!