Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ha küldtem üzenetet facebookon...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha küldtem üzenetet facebookon valakinek aki nem ismerősöm?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Van egy lány, akivel megismerkedtem élőben, majd valószínűleg bekavart az exe, és fel akartam venni barátnak facebookon. Viszont nem fogadta el a jelölést, így írtam neki egy üzenetet. Erre nem reagált, a facebook pedig annyit ír hogy "Elküldve".

A kérdésem az, hogy úgy tudom mivel nem vagyok ismerőse a "Spam" mappába került az üzenetem. Viszont erről ő kap értesítést? Vagy jelzi valami, hogy én próbáltam neki üzenetet küldeni? És az lehetséges, hogy ő elolvasta az üzenetet, de mivel nem fogadta el a felkérést az üzenetküldésre, így én nem látom hogy ő látta-e? Az kizárva, hogy nem nézi a facebookját, tudom hogy aktív az ilyen oldalakon.



2017. okt. 14. 12:58
 1/1 anonim ***** válasza:
Biztos látta, mert az ilyenekről küld értesítést a Facebook.
2017. okt. 14. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!