Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » A baratom folyton nyomoz...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A baratom folyton nyomoz utánnam ( mit csinaljak mar? 15l

Figyelt kérdés

Szoval van egy baratom, es folyamatosan kovet engem, mindig kerdezi h itthon e vaok, és ha mondom h igen akkor szo nelkul eljon hozzank, pedig tudja h a szuleim nem engedik h bejojjon.raadasul mindig el akar hozzank jonni amit mar ahogy mondtam nem engedik a szuleim, ezert mindig hozzajuk hív át, amit nem nagyon szeretek mert én inkabb moziba mennék, vagy setalni v beulni kavezoba, vagy a haverokkal meg vele elmenni bandázni vagy értitek. Mar kicsirmt elegem van ha pl mondom h nem érek ra ma akkor azt kerdezgeti h miert meg hova megyek, meg mit csinalok es kb 1 orankent ezt csinalja, pedig valamikor cs egyszeruen nincs kedvem atmeni hozza( mert o mindig ezt akarja) csak keresek vmi kifogast..meg a masik kerdesem az lenne h multkor elmentem vele kondiba VONATTAL meg a haverjaival meg nkm 1 baratnommel, csak mert o aztmondta h a varosunkban szar a kondi ugyhogy mehettunk vonattal:/, es nem nagyon szimpi neki a bnom es nem akarja h jojjon velunk legkozelebb viszonf en tok cikin ereznem magam igy lany egyedul mert a baratom ott segitene a haverjainak is enmeg csinalhatnam a dolgokat egyedul..

Elore is koszi a valaszokat


2017. okt. 12. 15:33
 1/4 A kérdező kommentje:
Pedig amugy kb minden 3. nap talalkozunk
2017. okt. 12. 15:36
 2/4 anonim ***** válasza:
Akkor miért nem hagyod ott? Mégis mit lehetne vele kezdeni. Retardált oszt annyi. Hagyd ott vagy fejezd be a nyávogást.
2017. okt. 12. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem majd akkor pasizz ha elég érett leszel hozzá. Hidd el segít.
2017. okt. 12. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mondjuk dobd ki? Vagy ne de akkor ne hisztizz.
2017. okt. 14. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!