Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Miért csinálom ezt?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálom ezt?

Figyelt kérdés

Sziasztok!!


Egy nagyon buta de egyben fontos kérdésem lenne.


Röviden. Van egy lány aki tetszik. Személyesen nem nagyon szoktunk beszélni, Facebookon annál többet. De azért van hogy személyesen is beszélünk.


Látszólag ő is kedvel engem (bár sokszor bizonytalanodok el ebben, mindjárt mondom miért) én viszont oda vagyok érte.


A problémám az lenne, hogy van hogy nem akar vissza írni. Ezzel nincs baj, azzal van baj, hogy én ettől kikészülök. Főleg attól, hogy nem tudom hogy írjak e neki vagy sem. Mert ha írok, akkor megnézi de lehet nem ír. De lehet ő várja hogy írjak neki, úgyhogy írnom kellene. Ha viszont írok lehet zavarom amit nem akarok, mert nem akarom magam úgymond lejáratni.


Értitek milyen "buta" vagyok? És a legrosszabb hogy nem tudok lenyugodni.


Nyugodtan lehet szidni, már hozzá szoktam.


És köszönöm a válaszokat előre is, szép estét!



2017. okt. 8. 19:57
 1/9 A kérdező kommentje:

Mondjuk hogyan tudom elérni azt, hogy gyakrabban magától írjon?


Jó nyilván nem lehet erőltetni ezt, de mégis.

2017. okt. 8. 20:04
 2/9 anonim ***** válasza:
Egy másik ember viselkedését nem tudod megváltoztatni, inkább azon dolgozz, hogy te ne légy emiatt ideges.
2017. okt. 8. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
És hogyan tudom ezt elérni?
2017. okt. 8. 20:15
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem szabad ennyire a lelkedre venni egy kapcsolatot sem, mert egyszer úgyis mindegyik véget ér. Kikészülsz tőle? Semmi baj, tesó! Talán kinövöd azt a marhaságot, hogy van igazi. Nincs. Ez a csaj majd talál magának valakit, aztán megint, aztán megint. Hogyha nem, akkor csak apáca lehet. De még a szűz p*nák is megnézik a jó pasikat, hidd el. Csupán azért, mert mindannyian ösztönlények vagyunk. Mindig a jobb kell. Te is elfelejted, és jön majd egy másik, akinek jobban kikészülsz a leszarom stílusától, mert hagyod magad. K*rvára nem kéne. Az érzelmeink csak a szart hozzák ki belőlünk. A gyengeséget. Egy csaj/pasi sem ér annyit, hogy stresszeljünk azon, vajon összejön-e vele valami, vagy sem. Csak hagyd, hogy ne írjon. Én vastagon leszarom ezt a sok kreténséget, inkább éld az életedet. Tanulj az én hibámból.
2017. okt. 8. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Mikor kipróbálok mindent és nem hat.
2017. okt. 8. 20:15
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat... :/
2017. okt. 8. 20:25
 7/9 A kérdező kommentje:
Mondjuk utolsó nem értek veled egyet!
2017. okt. 8. 20:27
 8/9 anonim ***** válasza:
Hidd el, nekem is fájt a felismerés, de így van. Mindenkit el lehet csábítani, csak tudni kell a módját. Nincs erős kapocs, csak önzés. Erről szól a mai világ.
2017. okt. 8. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Arra már én is rájöttem, hogy a mai ember többsége csak önzésből csinálja azt, amit csinál, de akkor ez mégis mit jelentsen? Hogy soha az életben nem fogok olyan lányt találni aki igazán szeretne, mert mindenki csak önző? Most komolyan?! Adjam fel mondván, a mai világ beteg?
2017. okt. 8. 20:49

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!