Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Miért nem állnak egyáltalán...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem állnak egyáltalán ellen neki?

Figyelt kérdés

Van egy srác régóta ismerem, de nem értem a trükkjét tényleg bármelyik csajt feltudja szedni amelyiket akarja.


Annyi, hogy oda megy hozzá és végig simogatja a derekukat, és kivétel nélkül kussba,vigyázba b**a magát az összes és csak hagyja utána meg oda nyúl ahova akar, és ENNYI meg is van a csaj. Most is azzal a csajjal akit én 2 hónapja füzök ezt megcsinálta és már majdnem rajta volt. Komolyan nem értem nyilván irigy vagyok rá de ilyen nincs :D a pláne az egészben, hogy egyébként egy roma srácról van szó (nem vagyok rasszista) viszont még azokkal a lányokkal is megcsinálja ezt akik egyébként tényleg utálják őket mármint a romákat a suliban,buliban máshol....a pláne, hogy még azokkal is akik utálják őt direkt megcsinálja, de nem jön össze velük.



egyébként haverom a srác nagyon birom mert tényleg egy ÁLLAT minden hülyeséget megcsinál, de tényleg mindent viszont akkor sem értem. Úgy különleges dolog nincs benne annyi, hogy magas meg izmos és kész.


szövege igazából nem nagyon van...még azok a csajok is ráhatjanak akik egyébként kapcsolatban vannak. Nem tudom hogyan csinálja, komolyan néha olyan mintha valami mágia lenne rajta mert egyébként egy depressziós idegbeteg.


Próbálok úgymond tanulni tőle, de tényleg nem is trükközik ha én csinálom meg ugyanazokat a dolgokat akkor már nem jó. Tényleg mintha lenne rajta valami "varázslat" szerintetek létezhet ilyen?


egyébként nagyon furcsa maga az ember, utálja egyébként a nőket mármint alacsonyabb rendünek tekinti őket, egyáltalán semmit nem hajlandó értük megtenni mindegyiket elmondja minden utolsó k**nak meg alázza őket aztán ennyi.


hogyan lehetnék én is ilyen? vagy nem is tudom hogyan fogalmazzak..."sikeresebb"


2017. szept. 25. 19:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Ne akarj ilyen lenni.
2017. szept. 25. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A csajok szeretik a magas, izmos pasikat. Gondolom a közvetlensége / gátlástalansága vonzó tud lenni néhány csajnak. Ennyi.
2017. szept. 25. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Plusz lehet a kokeró vér kell nekik. A fehérembernek lefújták a nótát én úgy vettem észre.
2017. szept. 26. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!