Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Lányok! Felvennétek egyrészes...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Felvennétek egyrészes fürdőruhát a barátotok kedvéért?

Figyelt kérdés
Például engem nagyon beindít, de az a tapasztalatom, hogy a lányok (akik már nem gyerekek) írtóznak az egyrészes fürdőruhától. Nektek mi a véleményetek?

2017. aug. 10. 14:39
 1/10 anonim ***** válasza:
93%

Én simán felvenném, bár mindig bikiniben vagyok.

A kétrészesben nőiesebbek vagyunk:)

2017. aug. 10. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
94%

Ha lenne barátom és megmondaná, hogy szeretné, ha olyat húznék, mert neki ez tetszik/őt ez indítja be, akkor simán felhúznék egy modernebb egyrészes fürdőrucit, persze, mivel örömet szeretnék okozni neki, hisz szeretem...

21/L

2017. aug. 10. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
87%

Én alapból azokat preferálom, csak sajnos barnulásnál nem túl előnyös. Lehet, hogy emiatt hordanak szívesebben bikinit. Meg ahogy írták már, abban valószínűleg nőiesebbnek érzik magukat.:D

De a barátom kedvéért miért ne tennék meg ilyen apróságot?:D

2017. aug. 10. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Van esetleg olyan itt, aki ilyet hord? És ha igen miért? Légyszi írjatok kort is. Amúgy nem zavar9 nektek? Én ha meglátok egy ilyen lányt le se tudom venni a szememet róla. A lány mindenét kiemeli. Szoktak titeket nézni a pasik? Zavar titeket. Kérlek írjatok kort is! 17/f
2017. aug. 10. 18:10
 5/10 anonim ***** válasza:
71%
Én nem szeretem, mert a strandon fázom benne. Ugye vizes, akkor az egész testemre rátapad, nehezebben szárad. De ha annyira akarja, akkor átgondolnám.
2017. aug. 10. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
84%

3. vagyok.

Azért hordok általában azt, mert tényleg jobban kiemeli az alakomat, jobban áll és jobban is érzem magam benne. Plusz, sokkal sokszínűbb is lehet egy egyrészes, mint egy bikini.:D

2017. aug. 10. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Laylah ***** válasza:
83%
Én csak egyberészest hordok, de nem nagyon érdekel, ki néz meg vagy ki nem, nekem legyen kényelmes, meg páromnak tetsszen, és ennyi. Nekem a bikini már túl lenge lenne, melltartóban-bugyiban sem mászkálok sehová, viszont nem zavar kicsit sem, ha mások abban vannak, csak nekem ne kelljen felvenni. :D
2017. aug. 10. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
68%
Nem, mert kényelmetlen és a vízből kijőve ha kicsi szél is van, összefagyom magam.
2017. aug. 11. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Igen
2017. aug. 12. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Fel, mert van nekem itthon egyrészes, bikini, meg egy olyan rövidnadrágos fajta is van ami szintén sport úszásra való.

Az egyrészeseket csak úszásra veszem fel, a bikini meg marad a sima strandolásra, napozásra, egyéb strandos dolgokra. Bár amikor nagyon erős napsütést, és nagyon meleg időt mondanak akkor egyrészest hordok mert amikor kijövök a vízből ugye nagyobb felületen marad vizes és ezáltal hűti még a testemet elég sokáig, és emiatt praktikus számomra. De többnyire ha úgy megyek le strandra akár gyedül, akár párommal, akkor ha kifejezetten úgy megyek le hogy többet úszok majd mint pancsolok akkor egyrészes mert sokkal praktikusabb. A helyi strandon van kifejezetten úszó sport medence amit szintén lehet használni, és én többnyire abban szoktam úszni, ugrásokat gyakorolni, mert erre is van bőven lehetőség, és arra sokkal jobb az egyrészes.

2017. szept. 9. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!