Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek van esély arra,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van esély arra, hogy ez a kapcsolat tényleg örökké tart majd?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretjük egymást a barátommal.Igaz, hogy még fiatalok vagyunk és mindkettőnknek ez az első komoly kapcsolata, de én úgy érzem, hogy megtaláltam a másik felem. Nagyon hasonlítunk, ugyanaz az érdeklődési körünk, mindketten mondhatni 'művészlelkek' vagyunk. A legjobb barátjának tart, akivel mindent megoszthat amellett, hogy a szerelme vagyok és nekem is ő a legjobb barátom. Szakítottunk egyszer, amiben mindketten hibásak voltunk, és ha a szakítás nem lett volna, most nem becsülnénk meg ennyire a másikat. Tapasztalatot gyűjtöttünk vele.

Néha persze rámjön a félelem, hogy egyszer elveszítem és nem bírnám nélküle. Ezt elmondtam neki is és biztosan állítja, hogy velem képzeli el a jövőjét és kitart mellettem.

Ilyenkor eszembe jut, hogy mások szerint az első soha nem tart örökké és ez elkeserít, de miért ne lehetnénk kivételek? Nem hinném, hogy ez csak a kezdeti rózsaszín köd és, hogy idealizálom ezt a kapcsolatot. Tényleg szeretjük egymást és mindent megbeszélünk.



2017. jún. 28. 14:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Azért az sem mindegy, hogy hány évesek vagytok, és mióta vagytok együtt.
2017. jún. 28. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Az esély mindig meg van, 2 emberen múlik.
2017. jún. 28. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
De amúgy akkor minek gondolkodsz azon,hogy vége lesz-e?? Ha annyira akarod,hogy örökké tartson akkor tegyetek érte. Mi nem tudhatjuk,hogy mit hoz nektek a jövő. Igen,tarthat örökké. De az,hogy az első sosem tart örökké,ez megint akkor baromság,hogy csak na. Ahogyan előttem is írták, két emberen múlik. Attól,mert mi azt mondjuk,hogy sosem lesz vége,attól lesz jobb a lelki világod? Mert az régen rossz. Ez nem így működik,egyébként. Tényleg kíváncsi lennék,hogy hány évesek vagytok. Tegyetek meg mindent,hogy örökké tartson,mert ez csakis rajtatok múlik. Esély az mindig van. Mindenre.
2017. jún. 28. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is ezt éreztem a legelső, a második, és a harmadik kapcsolatomnál is. Véleményem szerint ige, tarthat örökké de sok olyan tényező jöhet közben egy kapcsolatban ami a szakításhoz vezethet. Ha rám hallgatsz ne agyalj ilyeneken, a barátodat meg pláne ne ijesztgesd ilyenekkel, csak éld meg és legyél boldog.
2017. jún. 28. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!