Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Olyat mondtam a baratnomnek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyat mondtam a baratnomnek amit nem gondoltam komolyan es nem kellett volna, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nagyon felidegesitett, tobb ok miatt is, mondjuk az egyik fo ok hogy amikor beszelgettunk (2 hete taborba van) nem mondott el csomo dolgot csak kesobb derult ki.. Es mar elegem lett mindig ezt csinalja felemeltem a hangom es veletlen kiszaladt a szamon hogy csak nehogy szakitsunk a vegen.. Ezt bevallom nem kellett volna, de ezen nagyon kiakadt, sirt, es nem hitte el h szeretem en meg nem gyozkodtem mondani... A lenyeg hogy mar egyszer sirt miattam es elmondta az elso esetnel, hogy ha legkozelebb ilyen lesz, akkor szakitunk.. Es akkor megigertem neki h nem lesz ilyen tobbet.. Most nem tudom mit csinaljak h elhigyje mrrt mar nem elegek a szavak..

2017. jún. 28. 02:24
 1/8 anonim ***** válasza:
32%
Előbb kellett volna gondolkozni aztán beszélni. Ezt így szerintem elbuktad. Gratula.
2017. jún. 28. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem elegek a szavak? Minden nap küldjél neki virágot, csokit, levelet. Talán ez segíthet begbocsátani. Sok sikert! ;)
2017. jún. 28. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Jó lenne tudni mik azok az okok..
2017. jún. 28. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Ha szeretitek egymást akkor semmi se késő. Beszélgess vele arról,hogy mit érzel iránta és hátha megoldódik.
2017. jún. 28. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ja szerintem is a 2. kommentelő ha nem szavak akkor ajándék, törődés stb.
2017. jún. 28. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szia:)

Szerintem is beszélj vele erről komolyabban. Tisztázzátok a dolgokat,mindent beszéljetek át,ami eddig rossz dolog volt a kapcsolatotokban.

De azért azt hozzá tenném,hogy ezt nem kellett volna,főleg,ha nem gondoltad komolyan. Nekem sosem mondana ilyet a barátom, mert szeret,és tudom,hogy bármit megtenne azért,hogy én boldog legyek. Eszébe se jutna engem megsiratni.

De az,hogy nem elegek a szavak..Hát,nem tudom. Élőben beszéljétek meg,biztosan ő is máshogy áll majd a dolgokhoz. Sok szerencsét nektek :)

2017. jún. 28. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
29%

Nem kell semmit, tegyél, de ezt kimondtad, ergo így is gondoltad.

Nem kell az utólagos hülye duma, hogy nem, meg ez meg az, mert komolyan gondoltad!


És aki engem zsarolgatna, azt ÉN vágnám ki a fenébe úgy kb. azonnal, mert ne játszogasson az érzéseimmel, és ne tartson félelemben, csak a barátnőd még nem jutott el idáig.


De, ahogy látom, neked hobbyd megbántani a csajodat... gáz.

2017. jún. 30. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
7.es na huzz a p.cs.ba amig nem tudod a hatteret teljesen nincs jogod itelkezni
2017. jún. 30. 18:08

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!