Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogy kérdezzem meg, hogy most...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kérdezzem meg, hogy most akkor járunk-e nem ilyen béna kérdéssel?

Figyelt kérdés
Már többször is randiztunk, mindig az elején puszival köszönt, aztán smároltunk és már csókkal köszönt el. Ha megkérdeztem, hogy fog-e ez többet is jelenti csak Talánt mondott. A következő randin már tisztázni akarom, hogy járna-e akkor velem, de persze nem ilyen bénán akarom meg kérdezni mint egy nyomorék, hogy akkor járunk? Hanem valami 21.századi laza szöveggel... :DDD Mit mondanátok? (AMIRE CSAK IGEN LEHET A VÁLASZ :D :D )
2017. jún. 5. 22:33
 1/7 anonim ***** válasza:
A smárolás után mondd azt neki, hogy "szeretlek"!
2017. jún. 5. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
2-3 randi után?! Köszi a tanácsot, profin tolhatod.. :D Attól csak megijedne inkább.
2017. jún. 5. 22:40
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha a smárolásig már eljutottatok (másképp én se ezt tanácsolnám), akkor miért ne?
2017. jún. 5. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha talánt mondott az gáz. Mikor meg akar csókolni ne engedd neki mármint húzd el a fejed és mond meg neki hogy te komolyan gondolod ezt és kapcsoaltot szeretnél és ha ő nem elválnak útjaitok. PErsze most azt is tudni kellene hogy hánszor találkoztatok, menyi idelye beszélgettek, illetve isemritek egymást. MErt biztos hogy ha 1 hete isemred és találkzotatok mondjuk 4 alkalommal még nem fogja azt mondani hogy járni fog veled. De azt hogy szereted még semiképp se mond, maradj annál hogy nagyon kedveled
2017. jún. 5. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mond azt neki hogy:hé te meg én mostantól járunk oszt ennyi a sztori!😂😂😂
2017. jún. 5. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Most olvasom hogy 2-3 randi után... Miért kellett megkérdezni hogy fog-e többet is jelenteni? Meg jó lenne pontosan tudni hogy 2 vagy 3 de én inkább 2-re tippelek. Majd bele rázódsz de inkább keress egy idősebb havert vagy rokont aki segít hogy ne csinálj iylen baromságokat...
2017. jún. 5. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 longlife ***** válasza:
Szerintem ne siesd a dolgot, hanem élvezd ki, mivel nem Te irányítasz ebben a kapcsolatban A ..csak Talán... az nem egy megerősítés számodra. Annyit jelent most jó vagy, de többet kell tegyél, hogy igen legyen. Dolgozz a csajon.
2017. jún. 5. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!