Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit tegyek a baratnommel?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek a baratnommel?

Figyelt kérdés

5 honapja vagyunk egyutt, es szeretem, szerelmes vagyok bele, viszont az a baj, hogy irdatlan nagy az egója es mindig azt hiszi neki van igaza.. Tudom tudom legtobb lany ilyen, de neki ez a tulajdonsaga nagyon zavaro kezdd lenni, mert az, hogy valami miatt nagyon rosszul erzem magam, rairok, beszelunk, es 20 percre ra az lesz a beszelgetesbol hogy en kerek tole bocsanatot valamiert, csak azert mert unom hogy mindig veszekszunk, es rohadtul nincs igaza, de nem akarok vele veszekedni, ugyhogy inkabb igazat adok neki.. De o egyszeruen nem bir soha nekem igazat adni.. Mit csinaljunk? Szakitas nem

megoldas, mert ezen kivul semmi baj, legtobbszor jol megvagyunk, es eddig nem nagyon volt ilyen.. Unom hogy mindig en vagyok a hulye es a hibas mindenert..



2017. máj. 2. 15:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem csak felhúztad magad . Lègy laza .
2017. máj. 2. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
52%
Hát, egy lánynak bevalottam, hogy szeretem, utána barátság lett, majd mindent megszüntetett, még facebookon is letiltott, és odajött hozzám életbe kérni pénzt buszra én meg elküldtem a faszba hogy erre jó lennékmi? xDD
2017. máj. 2. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
#2 ez h jon ide
2017. máj. 2. 17:26
 4/4 anonim válasza:
A volt baratom is ilyen volt.Egy ideig nem zavart aztan vegul ebbol nagyon sok veszekedes lett. Beszelj vele errol en is megprobaltam, mondjuk nalunk semmi nem valtozott,de lehet nalatok fog.
2017. máj. 2. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!