Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ugye ez miatt nem tesz le rólam?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugye ez miatt nem tesz le rólam?

Figyelt kérdés
Barátnőmmel 2és fél hónapja vagyunk együtt. Ma el kellett mennie fogszabályzásra pécsre. (Mohácsiak vagyunk). Oda felé még nem is volt semmi. Vissza felé viszont egy fiú mellé ült a buszon. Egy darabig itt is minden ok volt, de egyszer csak a gyerek megfogta a combját, és megcsókolta a barátnőmet. Én nem haragszom barátnőmre, mert tudom, hogy nem az ő hibájából volt ez a dolog. Csak félek, hogy esetleg megjegyzi a gyereket, és egyszer miatta hagy el. (És most nem arról beszélek, hogy nem bízok meg benne). Valaki meg tudna nyugtatni, vagy tudna valami tanácsot adni? Csak normális válaszokat légyszi. Köszi

2017. ápr. 11. 16:44
 1/2 anonim válasza:

Hát pedig ha ettől félsz, akkor az azt jelenti hogy nem bízol benne.


De nem azért tetszik meg embereknek egy másik ember, mert az váratlanul lesmárolja, hanem jobb esetben elsősorban a személyisége miatt, egyébként meg a külseje miatt, vagy mert menő... vagy nem tudom még mik fordulnak elő ilyen korban. :D Ha ezek tetszenek valakinek a másikban akkor jön a csók, és nem a csók miett tetszik meg neki. :D Úgyhogy attól nyugodtan jobban félhetsz, hogy egy jobb személyiségű srác hódítja el, ha már nagyon akarsz valamitől. De inkább csak élvezd a kapcsolatot és ne görcsölgess rá feleslegesen.

2017. ápr. 11. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 AdventurerTomcs ***** válasza:
Hát nekem önmagában az furcsa hogy a barátnőd ezt hagyta. Már mint , ha egy srác el kezd taperolni majd meg akar csókolni akkor valószínűleg ha párkapcsolatban élek akkor nem hagyom. El lököm , rá szólok , máshová ülök stb. De nem hagyom.Ha hagyta az szerintem azt jelenti hogy tetszett neki a dolog.Szóval szerintem aggódhatsz.
2017. ápr. 13. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!