Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Barátnőm palija nem okés?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm palija nem okés?

Figyelt kérdés
Gimnazista vagyok! Lány..Barátnőm palijával egy suliba járok . Barátnőm másik suliba jár. A srácról sok dolgot mondanak.negatív dolgot. De ő ezt nem tudja nem hallotta szerintetek szólnom kéne neki vagy nem ? Vagy csak ha látom a sráct egy másik lánnyal

2017. ápr. 5. 22:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
75%
Hat persze, minden pletykat azonnal tudass a 'baratnoddel'. Az alaptalanokat kulonoskeppen. Sot, kolts hozzajuk sajatokat, hogy tuti legyen a siker.
2017. ápr. 5. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem szartkavarni akarok. Ezért tettem fel a kérdést hogy szerintetek mi a HELYES megoldás
2017. ápr. 5. 22:34
 3/11 anonim válasza:
42%
Azaz, üsd bele mindenbe az orrod...
2017. ápr. 5. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Bakker aki utál az rólam is rossz dolgokat mond, és sok lány barátom van, ettől kétlem hoyg szar ember lennék.
2017. ápr. 6. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Énse szart kavarni akarok. A srácnak drogos ügyi vannak meg felcsinált egy lányt. Én tényleg nem akarok rosszat
2017. ápr. 6. 06:52
 6/11 anonim ***** válasza:

Ha a baratnőd szerelmes, elfog hajtani, hogy biztos féltékeny vagy, meg rossz indulatu. Nem fog hinni neked.

Higyj nekem! Akar mennyire baratnők vagytok.

2017. ápr. 6. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Ez igaz! Köszönöm
2017. ápr. 6. 14:10
 8/11 anonim ***** válasza:
Ha valóban drogos ügyei vannak, meg felcsinált egy lányt, akkor szerintem azért szólj a barátnődnek, de csak ha 100% biztos ez az információ.
2017. ápr. 6. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Három kérdésem lenne:

-téged?

-és a drogot is tőled kapta?

-és igazából csak le akarod nyúlni a srácot?


Amúgy ha bíztok egymásban, mindenképp szólj. Mert ha elhallgatod többet nem bízhat benned.

Max nem fogadja el, nem foglalkozik vele. De tudomása lesz róla. Esetleg később ezek alapján át tudja gondolni, kit is vállal.

Csak közöld vele.

2017. ápr. 7. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Akkor szólj a barátnőjének ha biztos vagy az információk valóságában :)
2017. ápr. 9. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!