Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit tegyek, ha már én se...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha már én se tudom mit akarok, de mégis szeretem, Ő viszont utál?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Ő 19/L én 19/F, köztünk 130km, hétvégente találkoz(t)unk.

Több, mint egy éve ismerkedtünk meg, barátkozási céllal a neten, sokáig nem is beszéltünk, de nyár végén elkezdünk újra és innentől eléggé jóban lettünk. Októberben elmentünk inni, én ekkor szerettem belé, utólag megtudtam, Ő is érzett már valamit, egy héttel később átmentem hozzájuk, akkor már fülig szerelmes voltam, ezt bevallottam neki, majd lefeküdtünk, utána arról volt szó, hogy mivel egy másk sráccal kavart akkoriban, ez egy egyéjszakás volt és ennyi. Nagyon nagyon fájt akkor, ám november elején áthívott, teljesen baráti céllal (nekem meg nem volt dolgom az otthon szenvedésen kívül) és kint cigiztünk, megkért, hogy hajoljak le, és hogy lehet e a barátnőm. Szóval innentől oké is volt minden, ám igazából Ő még nem volt szerelmes. Januárban újra elkezdett afelé a srác felé közeledni akivel kavart, találkozgattak volna, csak erre én rájöttem, ettől függetlenül megtette és csókolózott vele, majd kidobott. Itt kezdtem el lezárni a dolgot, de a szülinapom előtt (február eleje), mikor épp más lánynál ébredtem (de nem volt semmi), írt, hogy hagyjuk az egy hónapig nem beszélünk dolgot (ezzel próbáltunk meg eltávolodni egymástól) merthogy nagyon szeret stb, végül megbocsájtottam neki mert nagyon szeretem és a srác is erőszakos volt vele, kidobta utána, nem csináltak már semmit. Azóta nagyon mesésen működött minden, de egyszer előállt azzal, hogy én túl sokat irogatok neki és mi lenne ha csak reggel meg este beszélnénk, de akkor telefonon, nem tetszett az ötlet, aztán abban maradtunk hogy jó majd majd majd így lesz. Aztán mégiscsak egyre inkább eltávolodott tőlem, flegmán válaszolt, mintha muszáj lenne de nem akarna, értettem is ezt, viszont minden más haverjával egész nap beszél, még meg is mondta, hogy többet és jobban mint velem, éshogy nála kialudt a láng, meg unalmas már az egész (érdekes pont azóta amióta elkezdett beszélni egy adott emberrel). Vasárnap volt a szülinapja, pénteken elmentünk inni, úgy volt hogy bent maradunk sokáig, meg jön a srác, aki egyébként az egyetlen témája volt, én egy közönyös szájrapuszit kaptam mikor találkoztunk, Ő nyilván ilyet nem, de látszott rajta, hogy nekem sosem örült így, mikor én érkeztem meg. A lényeg, hogy full részegen (a srác hamar lelépett családi okok miatt) elkezdett neki szíveket írogatni amit én amikor kérdőre vontam én voltam a szemét, és egyébként is csak a srác kérte meg mert milyen poénos lenne. Ekkor nem szóltam hozzá, megmondtam hogy holnap hazamegyek és nem jövök többet, sírt stb. Végül reggel már tervben nem volt ez, de vitázni sem akartam, meg sem szólaltam egész nap, aztán csak téma lett, elmondta hogy tényleg csak barátságot érez iránta, de nagyon örül, hogy végre vannak neki stb és hogy mi viszont veszekedni fogunk mindig, meg unjuk egymást stb, szakítanunk kéne, így "szakítottunk" én már mentem haza egy óra múlva persze írt, hogy mégsem kellett volna, már el tudna viselni stb. Másnap már hidegebb volt, most héten pedig változó és mivel már mindegy, csináltuk ezt a csak reggel és este text dolgot, de mindig megemlítette hogy egy kis ideig hadd leheseen szabad, meg is értettem. Tegnap lementem a falujukba, de Ő erről nem tudott, csak szép a táj és kijöttem tisztulni, amikor összefutottam a barátjával, aki elmondta, hogy szerinte márpedig szerelmes a srácba, csak vele lóg, ha Ő megdícséri, odavan és hireszteli hogy én pedig mennyire ránőttem. Este szóvá is tettem ezt, amit Ő továbbra is úgy adott elő, hogy csak örül neki, és tényleg sok voltam, viszont beteges amit csinálok és hagyjam békén, majd letiltott és megkérte hogy a cuccát ne személyesen adjam oda hanem postán.

Nem tudom eldönteni, hogy csak tényleg én voltam ennyire túlságosan féltékeny, vagy jogosan (mellesleg mondta, hogy ha meg akart volna vele lépni, megmondja, mint a januári) kattantam be, de normális tuti nem voltam. Nem tudom most mitévő legyek, hallani sem akar rólam, a januárinál nem tiltott le, most viszont nagyon utál. Hogy kellene kibékülnöm vele? Még mindig elkötelezett vagyok.

Sajnálom hogy ilyen hosszú lett, köszönöm mindenkinek aki segít.



2017. márc. 30. 13:20
 1/4 anonim válasza:
Hagyd ott a francba! Az ilyen lány nem érdemel meg téged! Sajnos nem szeret, hiszen akkor nem dobálózna azzal hogy milyen szemét vagy hogy nem hagyod levegőhöz jutni. Akkor mindig veled akarna lenni amikor csak lehet hogy ha szerelmes lenne. Szerintem, ha ő letiltott, akkor így közölte veled, hogy nem téged akar, tehát ha nem akarsz időt pocsékolni vele, hagyd ott, és majd biztos találsz egy olyan lányt aki oda meg vissza lesz veled. Sok sikert!
2017. márc. 30. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Jézus....... Én szégyellem magam a lány helyett, pedig csak olvastam.

Annyit mondok,hogy találsz sokkal jobbat, ő pedig remélem,hogy senkit se.

2017. márc. 30. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Na az ilyen embereket kéne lelőni! Ki ez a csaj? Mit képzel magáról! Hagyd békén! Nem kell ő neked! Csak kihasznált
2017. márc. 30. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Sajnalom :( Nehez elengedni, azt akit szeretsz, meg ha folyamatosan rossz dolgokat tesz veled... En is azt tudom tanacsolni, hogy hagyd ott, felejsd el. Csak vesztegeted az idodet. Talalj magadnak egy olyan lanyt, aki megerdemli, es ertekeli a szereteted.
2017. márc. 31. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!