Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Valaki kavarni valakivel?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki kavarni valakivel?

Figyelt kérdés

Az lenne a kerdesem, hogy hogyan kell es van egy lany akit nem ismerek de talizom vele parszor mert kollegista es szeretnek kprobalni vele par dolgot. 15/f amugy.

Es hogyan kezdjek neki? Mit mondjak a lanynak? Koszi elore is!



2017. márc. 30. 10:28
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem ugyanúgy kezdj ahogy lenni kell. Köszönsz neki szépen visszaköszön. Ismerkedtek meg ilyenek. És elkezdtek beszélgetni mindenféle témáról amiről akartok. Egy ismerkedés így szokott menni. Előszö persze ne azt mondd neki hogy szeretlek mivan veled mert persze hogy gyanakszik és rájön gyorsan mit akarsz tőle . Ugye nem szeretnéd hogy elhúzzon ? Szóvsl elején amiket mondtam így kezdj neki. És ne feledd udvariasságot, férfiasságot, légy bátor , védjétek egymást , légy tökös hím ilyenek szóval ami kell. xd remélem ezzel sokat mondtam.
2017. márc. 30. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!