Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Elhívjam valahova és ha igen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhívjam valahova és ha igen hogyan?

Figyelt kérdés

Van egy fiú az osztályba akibe szerelmes vagyok. Ő is belém és járni szeretne velem. Tudja hogy mit érzek iránta. De még nem hívott el sehova, csak órán szoktuk bámulni egymást meg ilyenek. Hívjam el valahova? És ha igen hogyan? Én félénk vagyok és zavarba vagyok a közelébe. Egyébként meg mindig a haverjaival van. A válaszokat előre is köszi.

Mindketten hetedikesek vagyunk.



2017. márc. 3. 15:45
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem hívd el! Mehetnének moziba vagy esetleg egy közeli plázába pizzázni...
2017. márc. 3. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. És hogy hívjam el?
2017. márc. 3. 16:29
 3/7 anonim ***** válasza:

Mond azt neki, hogy: Eljössz evelem sétálni, fagyzini (stb)?


Ha elég értelmes, tudni fogja, hogy csak rá vonatkozik a meghívás a barátaira nem.

2017. márc. 4. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ok. Köszi, megpróbálom.
2017. márc. 4. 08:46
 5/7 anonim ***** válasza:

Figyelj. Az egyik legjobb barátnőmmel ismeretségünk kezdete kicsit hasonlít a ti esetetekre. Sulis felvételivel kapcsolatos programon egymás mögött ültünk. Szerintem mindketten szimpik voltunk egymásnak, de egyikünk se szólalt meg. Csak bámultuk egymást, percenként hátrafordult. Egy idő után már kezdett kínossá válni, amikor már vagy öt perce csináltuk ezt. Aztán vettem a bátorságot, és megkérdeztem, hogy hívják.

Ma már csak jót röhögünk ezen és osztálytársak vagyunk.

Te se félj kezdeményezni. Tudod hogy járna veled, és te iss vele, valószínűleg nem fog nemet mondani.

2017. márc. 4. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Előző vagyok. Aztán meg csak van olyan, hogy egyedül van. Ilyenkor kapj az alkalmon. De a haverjai is megértik, ha tetszik neked a barátjuk. Hívd el valahova, mondjuk először próbálj meg vele együtt utazni/menni haza. Aztán meg válogass a fentebb leírtak közül.

Arra viszonnt vigyázz, hogy ha a jövőben nem úgy alakulnak a dolgok, mint szeretnéd, minden nap bámulnod kell a képét. De mivel hetediies vagy már csak egy évig.

Sok szerencsét

2017. márc. 4. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi.
2017. márc. 4. 16:04

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!