Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit tegyek? Sokszor van olyan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Sokszor van olyan rémálmom, hogy a párom elém áll és rezzenéstelen arccal azt mondja: " már nem téged szeretlek"!

Figyelt kérdés

Az álmomban általában egy olyan lány miatt hagy el, aki kimondottan hasonlít a párom öccsének barátnőjére. A lány egyébként időről időre tesz olyan dolgokat, amik arra utalnak a számomra, hogy mintha a párom jobban tetszene neki ( amit valahol értek is). Attól rettegek, és ezt nem félek hangosan kimondani, hogy a lány ráhajt. Őrültségnek hangozhat, de félek, hogy a dolog nem olyan ártatlan, mint azt előttem beállítják.

Mit tegyek? Nem akarok sem belebolondulni, sem azt nem szeretném, hogy erre rámenjen a kapcsolatunk, vagy esetleg ne adj Isten fel legyek szarvazva, úgy hogy minden a szemem előtt történik!



2017. febr. 22. 03:18
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Feltekeny vagy, kicsi az onbizalmad, az onbecsulesed. Talan pszichologus segithet, de nem biztos.
2017. febr. 22. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Tegyük fel, ugyanez a szitu az én esetemben, mármint tartok tőle, hogy...

Nincs tennivalóm: a választottamnak annyit adok, amennyit akarok és/vagy hajlandó vagyok. Ha ez kevés, ha a kommunikációnk rossz, ha elmaradoztak a közös élmények, stb., akkor ez kevésnek bizonyulhat, és, ha valóban kifelé nézelődik a partnerem, akkor egyúttal befelé (felém) már nem figyel, önáltatás nem elengedni, és egyúttal összekapni magam a továbbhoz.

Azért ezt gondolom, mert tudom, hogy mit nyújtok, és, hogy az minimum elégséges, tehát az önbecsülésem nem szenved csorbát: ha másokat elhagyhatnak egy jobb, vagy jobbnak látszó másikért, akkor engem is. Történt is ilyen, aztán kiderült, hogy mégsem minden arany ami fénylik.

Persze tükörbe azért nézek, így a helyedben összehasonlítanám magam és a konkurensem, a vélt előnyei ellen pedig, ha szükséges, tennék. Legfeljebb akkor is elhagynak, de előnyömre változtam, és jön majd a következő...

2017. febr. 22. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Van rá okod, hogy azt gyanítsd, a párod viszonozná az öccse barátnőjének a közeledését? Szerintem egyáltalán nem érthető és nem elfogadható, hogyha a csaj a te párod felé küld jelzéseket. Bármennyire is csúnya az öcsi, akkor is vele jár, a te barátod meg szintén foglalt, szóval ne akarja másik 3 ember életét felkavarni, csak mert elégedetlen. Lehet szóvá tenném neki, hogy figyu kiscsaj, nekem ez így és így jön le, úgyhogy ezt leszel szíves nem csinálni a párom jelenlétében, ne sunyuljon. Persze hatásosabb lenne, ha a barátod nyilvánítaná, hogy nála aztán labdába sem rúghat. Amúgy az öcsi nem vesz észre semmit az egészből?
2017. febr. 23. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Az is lehet, hogy párod észre sem veszi, hogy a csaj jelzéseket küld felé, a pasik testbeszéd felismerésben elég bénák tudnak lenni, te viszont levágod. Meg akár küld tudatosan, akár nem, ha téged zavar, az nem okés, beszéljetek erről szépen, higgadtan.
2017. febr. 23. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!