Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Fiúk, miért csinálnátok ezt?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, miért csinálnátok ezt?

Figyelt kérdés

Van egy srác aki kicsit bejön, és régebben minden nap rám írt, beszélgettünk élőben is, viccelődtünk, tőlem kérte segítséget a tanulásban stb. Most viszont szerintem kicsit megváltotzott. Nem írt már rám, nem jön oda hozzám, nem beszélünk annyit:( Ez minden egy 1 alatt történt, úgy, hogy azon a héten nem is találkoztunk, mert szünet volt. Nem írt egész szünetben, pedig régen még írt. A lányok közül velem beszélt a legtöbbet, nagyon jó viszonyban voltunk. Ez miért lett így? Az a baj, hogy én nem kezdeményeztem?

Előre is köszönöm a válaszokat

15/l



2017. febr. 7. 20:30
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem most írj rá te, ilyen velem is volt hogy állandóan a srác írt rám, rengeteget beszélgettünk de én abszolút nem írtam rá mert féltem. Bár utólag visszagondolva nem is értem mitől.. :) Szerintem most írjál neki te, had lepődjön meg hogy te is keresed. Ha ez után is ilyen közömbös marad veled, akkor hanyagold. De egy próbát megér.
2017. febr. 7. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 adam1e válasza:
Igen írj rá te. Neki is ugyanolyan jól fog esni ha keresed.
2017. febr. 7. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hosszu ido utan kiverte rad
2017. febr. 7. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat, de szerintetek baja van velem? Vagy csak simán megunta, hogy ő kezdeményez, és azt várja, hogy én lépjek. Jöhetnek még válaszok:)
2017. febr. 7. 21:44
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha te soha nem kezdeményezel, nem várhatod hogy folyamatosan ő fog. Rád unt, mert úgy érezte hogy már nem akarsz vele beszélgetni,v agy hogy nem jut veled sehova.
2017. febr. 7. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Jamle29 válasza:
lehet már megunta a kezdeményezést, de a rosszabbik eset az hogy mivel nem kezdeményeztél talált más lányt akivel ugyanígy tud beszélgetni
2017. febr. 9. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
értem,köszönöm a válaszokat!
2017. febr. 9. 18:24

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!