Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szakítás után miért akarja...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás után miért akarja megtartani ezeket?

Figyelt kérdés

Barátnőmmel szakítottunk, mert úgy éreztük nem működik már ez a dolog de elvileg mind a ketten szerelmesek vagyunk.. Mondta, hogy reméli egymásra találunk és bízik abban, hogy együtt leszünk megint mert tudja, hogy én kellek neki és senki más (ja sablonduma lehet.:D ) nála van egy mackónacim és pár póló/pulcsi amiket hord/hordott, mondta, hogy azokat nem adja vissza mert abban alszik és használja őket, meg, hogy semmit se szed le a falról(képek) és az emlékeket se dobja ki stb.

Eléggé fura nekem, mert én minél jobban azon vagyok, hogy eltüntessek a szemem elől mindent (fiók legmélyebb pontjába pl) Ő meg vígan hordja a cuccaim..:D

Majdnem 1.5 évet voltunk együtt, előtte már szakítottunk , de kemény pár nap múlva megint összejöttünk..

Szerintetek ?


2017. febr. 6. 17:06
 1/5 October15 ***** válasza:

Kinek mi. Ezért hívják emlékeknek... ha eldugod őket akkor nem igazán töltik be a funkciójukat.


24F

2017. febr. 6. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nyílván, de egy szakítás után azért nézegetni őket meg stb, az oké, hogy később előveszed őket és megnézed, de ez 3napja történt.:D
2017. febr. 6. 17:14
 3/5 anonim ***** válasza:
Miért gondolod, hogy hazudik, amikor azt mondja, hogy reméli, egymásra találtok még? Tudom, hogy pasiként magadból kiindulva feltételezed, hogy ahogy te, úgy mindenki más is mindenben hazudik, de a nők sokszor őszintén mondanak dolgokat.
2017. febr. 6. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 October15 ***** válasza:

3.: Szerintem nem férfi-nő kérdés, hogy őszinte-e a saját kínodat ne vetítsd ki másokra. :)


Kérdező: Miért ne? Fuh láttál volna engem anno első bnő után.. mint egy rossz tini szűzqrva.. :D Ha ő neki úgy jó akkor úgy jó, joga van hozzá. :D Mármint nem a ruháid lenyúlásához az egy picit necces. :D Nézd a jó oldalát: kicsaphatod arra fantáziálva, hogy a ruháidban szórakozik magával miközben szagolgatja őket.. :D [Amit amúgy sanszosan meg is tesz. XD]


24F

2017. febr. 6. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Beteg vagy xd Igazából belül én is remélem egymásra találunk még.. Most jöttem rá igazán, hogy nekem Ő kell, ezt érzem most, még várok kicsit hogy megtudjam mit is akarok igazán..
2017. febr. 6. 18:08

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!