Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ti mit tennétek ha ezt tennék...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek ha ezt tennék a barátnőddel de nem tudsz ott lenni?

Figyelt kérdés
Nos 17 vagyok és a barátnőm 16 és ma mondta nekem hogy egy velünk egy korú srác a busznál hátulról odanyúlt neki és a barátnőm megmagyarázta neki attól még ugyan úgy beszélt hogy majd a hóba belöki így úgy. Mivel én itt helybe járok iskolába a barátnőm pedig bejárós az út felénél szokott az a srác felszállni a buszra.Nem tudom mit csináljak mivel a barátnőméknél nem járok ki mert az apja nem igazán akarja a kapcsolatot de ez más ügy.Nagyon idegesít hogy erőszakoskodni fog a későbbiekben és egy lány azért nem tudja magát megvédeni 4-5 fiú ellen...mert csoportosan járnak én felajánlottam a barátnőmnek hogy kimegyek náluk és lerendezem azzal a gyerekkel de ellenzi mert az apja fél hogy kitesz és haza se tudnék jönni...

2017. jan. 3. 22:50
 1/4 anonim ***** válasza:
90%
mondjuk a buszon hazakisérném és mennék haza? vagy muszáj a faterjával találkozni? egyébként meg nem hinném hogy kiálnál 4-5 fiú ellen.
2017. jan. 3. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Legyen rajta ilyen is csíptethetős mikrofon. Menjetek el a rendőrséfre, mutassatok meg nekik,( ha van kamera a buszon kérd meg a rendőrt hogy azt is nezzemeg) és mehet a feljelentés. Sajnos manapság a szép szó nem elég.
2017. jan. 3. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nos en azt tartanam a legokosabb dontesnek , hogy a buszsofornek szoljon legkozelebb a baratnod ha ilyen lesz . Az majd lekuldeti oket a buszrol , ha kell rendort is hivna
2017. jan. 3. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem arról van szó hogy első hogy találkoznom kéne mivel visszafele olyankor már nem jönne busz...és hogy jönnék haza ha nem alszok ott vagy másnál? (Nem ismerek ottaniakat) és ha a barátnőmről van szó kiállnék bármi történjen..és utolsó két válaszoló ez lesz.. a mikrofonost kipróbálom mert nem hagyom annyiban.
2017. jan. 4. 22:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!