Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ha mar egy kapcsolatban ilyen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha mar egy kapcsolatban ilyen van akkor annak tuti vége?

Figyelt kérdés

Ha egy kapcsolatban az van hogy 2 fel 1 eve van egyutt es szeretik egymást.

De az egyik fel a vutak miatt ugy érzi h at kell gondolnia hogy menjen a kapcsolatbol vagy maradjon ott mar nagy a baj es annak a kapcsolatnak jobb ha vege?


2016. dec. 31. 03:16
 1/4 anonim ***** válasza:

MEGFEJTETTEM: De az egyik fél a viták miatt


Nem feltétlenül, miért nem vitatkoztok kevesebbet akkor? EZ azért szerintem kontrolálható, én pld akkor vitázok amikor én akarok, ha más hergel és nics hozzá kedvem, akkor magasról tojok rá.

17f

2016. dec. 31. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha mar valaki azon gondolkozik hogy egyutt maradjon-e a masikkal,akkor igen, ott mar bajok vannak. Sajat tapasztalatbol mondom.:/
2016. dec. 31. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ez kb a legvégső pont, ahol még talán megmenthető a kapcsolat.

De ahhoz óriási változás kell. És nem úgy, hogy "á, akkor majd egy ideig visszafogom magam, elfojtom az érzéseimet", hanem el kell oda jutni, hogy ne legyenek viták. Felderíteni az okokat, és orvosolni.


"annak a kapcsolatnak jobb ha vege?"

Ha nem történik változás, akkor igen. Ez így egy mérgező kapcsolat, amiben legalább az egyik fél nem boldog.

Nem feltétlenül jelenti azt, hogy nem szeret, sőt... lehet, hogy nagyon szeret, csak épp boldogtalan. Egy kapcsolatnak meg pont az lenne a lényege, hogy két ember boldog együtt, és nem az, hogy boldogtalanok.


Szóval ha még fontos nektek ez a kapcsolat, akkor tessék komolyan leülni, megbeszélni a problémákat, felderíteni a veszekedések kiváltó okait, és lehetőleg valami konszenzusra jutni.

2016. dec. 31. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Aha aha. Fogadd meg 3-as tanácsát.
2016. dec. 31. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!