Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek normális?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

NelliEmily kérdése:

Szerintetek normális?

Figyelt kérdés
A 17 éves pasim rengeteget lóg lányokkal és sok lány barátja van. Jó persze akadnak mellette fiúk is, de én úgy veszem észre, hogy egyre több lány keresi a társaságát. Féltékeny típus vagyok, nem tudom ehhez most mit szóljak igazán. Kezdjek aggódni? Én nem nagyon hiszek a fiú/lány párkapcsolatokban...

2016. dec. 9. 15:52
 1/6 anonim ***** válasza:

O.o


Ha mást is csinálnak a talikon/beszélgetéseken kívül akkor egyértelmű a dolog, de ha akkor is veled van a legtöbbet akkor nem kell aggódni.


Ha meg mégis van valami akkor küld el hozzám, majd megnevelem. ;)

2016. dec. 9. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem azért mondom, de én is ilyen vagyok. Inkább lány barátaim vannak, mert ők többnyire érettebbek és több mindenről lehet velük beszélgetni. Nem kell féltékenykedni, ameddig nem ad rá okot.
2016. dec. 9. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Aha
2016. dec. 9. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A beteges féltékenység csak megöli a kapcsolatot, inkább tisztázd vele ezt a dolgot, beszéljétek át! És próbálj benne bízni meg abban hogy szeret.
2016. dec. 9. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Amíg téged nem "hanyagol el", addig ne aggódj szerintem:)
2016. dec. 9. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi srácok. A hozzászólásaitok valamennyire megnyugtattak. :)
2016. dec. 9. 20:54

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!