Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Egyszerre két fiú tetszik,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyszerre két fiú tetszik, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Az egyikőjük egy évvel idősebb nálam, màs suliva jár, szóval nem találkozunk sokszor. Tánckörre járok és onnan ismerem. Mikor eljezdtem táncolni, ő már járt pár éve. Az elején volt szemezgetés, jól kijöttünk, de aztán barátnője lett, akivel már szakítottak, de ez nem lényeg. Inkább az a lényeges, hogy most egy barátnőmmel viselkedik úgy mint velem az elején, én meg hihetetlenül irugy vagyok.

A másik fiú, aki még tetszik évfolyamtársam, ugyanabba a suliba járunk. Őt nem ismerem annyira jól, de amennyire ismerem nagyon jó gej, kedves és még jól is néz ki. Szokott néha piszkálni és még nem igazán beszéltünk komolyabban.

Még annyit hozzá szeretnék tenni, hogy reménytelen eset vagyok, ha hozzàmér valamelyikőjük (tánckörön ez elég gyakori) rögtön elpirulok, de elé magas szinten.

Szerintetek mit csináljak? :/

13/l



2016. nov. 24. 20:02
 1/4 anonim ***** válasza:
85%
hármasban az igazi nem?
2016. nov. 24. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mérlegelj és döntsd el melyiket választanád. A srácot aki a barátnőddel szemezget vagy a másik sráccal aki "nagyon jó gej, kedves és még jól is néz ki". Nos a döntés rajtad áll.



1-es xDDDD

2016. nov. 24. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igazából egyik sem mutatja jelét, hogy akar tőled valamit, ráadásul a táncos a barátnőddel szemezget. Szóval mi a kérdés?
2016. nov. 24. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 October15 ***** válasza:
100%

3.: Az, hogy melyikük foglya varázsütésre észrevenni! :D


Watashi no koto ni mite kudasai senpai!

2016. nov. 24. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!