Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogyan hódítsam vissza?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan hódítsam vissza?

Figyelt kérdés
Szakítottunk egy éve, de én még ugyanúgy szeretem. Amikor szakítottunk még szeretett, tudom. Messze voltunk egymástól, nem is beszéltünk. Idén egy gimibe kerültünk. Minden nap látom, bár elég közömbösen bánik velem, azért látni rajta valamit...Csak remélni merem, hogy szeret. Mit kell tennem, hogy nagyon felkeltsem az érdeklődését? Hogy csak rám tudjon gondolni? Kérlek segítsetek!

2016. nov. 19. 18:58
 1/9 A kérdező kommentje:
16 éves lány vagyok, azt kihagytam☺
2016. nov. 19. 19:00
 2/9 anonim ***** válasza:
Szédícsd el valamivel:Dd
2016. nov. 19. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Az a 'valami' mit takar?
2016. nov. 19. 19:02
 4/9 anonim ***** válasza:
Méltóság. Ne egy lány fusson a fiú után, pláne ha nem is kell neki.
2016. nov. 19. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
#2 Igen, tudom...Szeretném úgy csinálni, hogy ne tűnjön úgy, mintha rá lennék akaszkodva vagy rohannék utána lehet.
2016. nov. 19. 19:04
 6/9 anonim ***** válasza:

Hát, pl rakd ki a melled egyszer hogy lássa utána ne..

na jó csak viccelek:D


Akkor tedd féltékennyé valahogy :D

#1 vagyok

2016. nov. 19. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem értetted meg, amit írtam. NEM KELLESZ NEKI.

Ha kellenél, akkor nem kellene neked teperni. Mindig nagyon kínos, amikor egy lány kétségbeesett.

2016. nov. 19. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Öhöm, szóval szakítottatok, de mindketten szerettétek egymást? nekem kicsit bűzlik, véletlenül nem a te oldaladról? Na mindegy, hagyd békén, ha nem ment először, ritkán megy másodjára
2016. nov. 19. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Meg amúgy is miért nem kellene a lánynak is tepernie? Mi ez a nagy feminizmus, ha a lányoknak semmit sem kell tenniük, csak ülniük és jobbra-balra húzni a fiúkat, mintha tinderen lennének :/ Ha mindenképpen akarsz tőle valamit, oda kell menned hozzá, mert néma gyereknek anyja sem érti a szavát
2016. nov. 19. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!