Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » 13 éves vagyok az osztályból...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

13 éves vagyok az osztályból minden lánynak van barátja és azt mondják hogy már nekem is kéne, mit csináljak?

Figyelt kérdés
fiúk lányok egyaránt
2016. júl. 3. 18:57
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Ilyen sokat változott ez a világ pár év alatt ????? Nálunk még 14 évesen sem volt senkinek sem pasija sem barátnője. Eszünkbe se jutott volna , hogy mi akkor járjunk valakivel. 20/L
2016. júl. 3. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

én se akarok még barátot szó s essen róla csak az érdekelt hogy kinek mi a véleménye arról ha ennyi idősen már járnak

és ne gondoljátok azt se hogy én csak azért össze jövök egy fiúval hogy legyen és hogy már hányt elküldtem melegebb éghajlatra szóval aki ilyen vagy hasonló kommentet óhalyt írni az ne tegye a normális kommentelők ne vegyék magukra

2016. júl. 4. 11:05
 13/13 anonim ***** válasza:
Akkor csak te vagy normális az osztályodból. A többi gyerek csak felnőttnek látszani akaró ribi.
2016. júl. 4. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!