Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Barátnőm soha nem bókol...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm soha nem bókol nekem. Már önbizalmam sincs. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Én folyton agyon dícsérem, hogy milyen jól néz ki...stb

Viszont akár milyen cuccot veszek, akárhogy öltözködöl. Neki mindig az a reakciója rá, hogy furcsa, vagy fapofával, hogy jó. Folyton meg akarok neki felelni, igyekszek de egy bókot se mondd nekem. Szoktak bókolni, az utcán is sokan meglesnek, amikre barátnőm elég féltékeny. De nekem nem másoktól kellenek a szép szavak, hanem barátnőmtől csak. Már lassan feladom, hogy hogy bírnék neki így megfelelni. Ti mit gondoltok erről? Miért reagál ilyen furán? Amúgy 8 hónapja vagyunk együtt. Én 19F Ő 17L



#barátnő #furcsa #önbizalomhiámyosság
2016. jún. 22. 16:26
 1/2 anonim ***** válasza:
Hiszen a barátnőd. Ha nem felelnél meg neki ,melletted lenne,gondolod? Oda és vissza van érted ,meghiszem. Ám ezt vele kellene megbeszélned. :)
2016. jún. 22. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 TheGunner válasza:

A dicséret mindenkinek jól esik, beszéld meg vele, hogy többre vágysz ebből. Lehet nem az a mindenről véleményt alkotok, be nem áll a szája típus.

Sajnos a legtöbb lány amúgy ilyen, elvárja, hogy állandóan bókolj neki, de hogy ő a te lelkedet melengesse... Pedig nekünk férfiaknak is nagy szükségünk van rá, hogy büszkék legyenek ránk :)

2016. jún. 22. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!