Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Valaki segitsen? Tobbi lent!

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki segitsen? Tobbi lent!

Figyelt kérdés
Na szoval alami nagyon erzelmes szoveg kene.. Meghozza h vissza kapjam a volt baratom. Amit tudni kell.. Az en hibambol lett vege. Nagyon nagyon hianyzik es leirhatatlan amit erzek utana. Irnek en neki de nem vagyok jo hogy hoszabb osszefuggo szoveget irjak :D nagyon fontos szamomra. Es a sok igergetes miatt lett vege, meg a sok bunkozasom miatt is

2016. jún. 14. 21:14
 1/5 anonim ***** válasza:
hány évesek vagytok?
2016. jún. 14. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
O 21, en 19.
2016. jún. 14. 22:27
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Megbántam az egészet! Egy hülye csaj vagyok, tudom! De nem tudom kifejezni neked, amit érzek irántad! Vissza akarlak kapni, mert nélküled az élet elképzelhetetlen nekem!Nem akarom, hogy vége legyen a kapcsolatunknak!!!!

Akár térden könyörögve ezerszer kérek tőled bocsánatot! Bocsánat! Bocsánat! Bocsánat! 50000000000000000000000 szor mondom, hogy BOCSÁNAT!!!


SZERETLEK! Örökre szeretni foglak!

2016. jún. 15. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Ne haragudj, azért, amiket tettem! Egy nagy bunkó vagyok, és veled is az voltam!

De! Rájöttem, hogy nincs értelme az életemnek nélküled, és egyszerűen magam sem tudom miért tettem ezeket veled....de már NAGYON - NAGYON megbántam és szeretnék tőled bocsánatot kérni, és rendbe hozni a kapcsolatunkat!Ne haragudj! Bocsánat!

2016. jún. 15. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!


SZERETEM

SZERETEM

SZERETEM

SZERETEM


Ki az? (Te)


MEGBÁNTA

MEGBÁNTA

MEGBÁNTA

MEGBÁNTA

MEGBÁNTA

MEGBÁNTA

MEGBÁNTA


Ki? (én)


SAJNÁLJA

SAJNÁLJA

SAJNÁLJA

SAJNÁLJA

SAJNÁLJA


Ki? (én)


BOCSÁNAT

NE HARAGUDJ

BOCSÁNAT

NE HARAGUDJ

BOCSÁNAT

NE HARAGUDJ

BOCSÁNAT

NE HARAGUDJ

BOCSÁNAT


Kinek szól? (Te)


Én megbántam ezerszer! Egy nagy bunkó voltam, de NAGYON szeretlek! És veled akarok lenni! Bocsáss meg!

SZERETLEK ÖRÖKRE!!!!!

2016. jún. 15. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!