Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Most mit csináljak? Apokalipti...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit csináljak? Apokaliptikus hangulat:/

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy 4 hónapnyi "jarás" után dobtak...

A kapcsolat távkapcsolat volt. Úgy volt hogy nyáron találkozunk... Annyi mindent mondott eleinte.

Most meg: Már nem érzi azt mint pár hónapja, és áltatás lenne azt hazudni hogy működni fog. Maradjunk barátok mert ő ettől függetlenül nagyon kedvel engem és egy jó dolog vagyok az életében...


A baj az, hogy én szeretem. És vagyok olyan gyerekes hogy elhittem hogy működhet. Nem haragszom rá, nem ő választja az érzéseit. A szakítás komoly beszélgetés volt, nem vita...viszont a barátságot nem fogadtam el.


Jól döntöttem? Nagyon hiányzik, de tudom hogy ennek annyi. Van értelme még reménykedni? Olyan szépen indult minden mintha tökéletes lenne...mit csináljak hogy ne érezzem magam ennyire üress kifacsart narancshéjnak.

Bármilyen tanács jól jön, kicsit elvesztem

16/l



2016. máj. 12. 08:17
 1/8 anonim ***** válasza:

4 hónapos távkapcsolatra hogy lehet mondani ennyi szépet ? Ez inkább egy online/telefonos kapcsolat volt, nem ? 10 éven belül ilyeneket robotokkal is kezdeményezhetsz.

Majd ha egyszer lesz rendes barátod akivel sűrűn találkozol akkor majd megtudod milyen butaság volt ebben hinni. Azt, hogy jól tetted-e ? Távkapcsolatból 2 dolgot csinálhatsz, azt amit tettél, vagy, hogy tovább beszélgetsz vele, mint barát.

2016. máj. 12. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
ITT A ZOMBIAPOKALIPSZIS EMBEREK!!! MINDENKI FEGYVERKEZZEN!!!!
2016. máj. 12. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

nagyon fiatal vagy még, most azt kell tenned, hogy keresel valami értelmes tevékenységet, ami leköt pár hétig, hogy elüljön benned a dolog. ez a szerelem dolog csak kémia, eltűnnek a szervezetedből azok a 'sejtek' amik ezt okozzák, és elfelejted a dolgot már nem fog fájni.


és nagyon okosan csináltad, hogy a barátságot nem fogadtad el, jobb lesz így, sokkal gyorsabb így a gyógyulási folyamat, mintha folyton beszélnétek, és ezen kattognál állandóan.


sok sikert

2016. máj. 12. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha kizárod őt az életedből, attól nem oldódik meg a helyzet, mert attól még te ugyanúgy szenvedni fogsz. Szerintem simán legyetek barátok, mert, hogyha ő fontos neked, akkor csak kéne , hogy érdekeljen, hogy mi van vele , meg ilyenek. Most valakit megpróbálsz becsapni azzal kapcsolatban, hogy érdekel-e ő téged. Vagy őt, vagy magadat. Szerintem ez nem jó. Hát hogyha ő valaha is fontos volt neked, és nem haragban váltatok el, akkor miért ne beszélnél vele időnként telefonon, felhívod, hogy mi van vele. Együtt nem működött, de majd találhattok mind a ketten mást, és akkor mehetnétek négyesben pl kirándulni. Emiatt szerintem butaság lenne, kihajítanod valakit az életedből. És hiányoztok egymásnak, tehát ezzel fájdalmat okozol magadnak is meg neki is. Annyira izé sanyargatni magadat meg a másikat is. Szerintem azzal nagyobb fájdalmat okozol saját magadnak is, hogyha el akarod nyomni azt az érzést, ami belülről jön. Találkozzatok, max elfogadod, beletörődsz, hogy nem lesz semmi több, de akkor is ott vagytok egymásnak. Akire számíthatsz, meg ő is rád. Miért tagadnál meg magatoktól egy ilyen barátságot? Én el nem tudnám képzelni, hogy egy olyan valakivel, aki fontos volt nekem, esetleg még mindig fontos is, csak nem működött, ne váltsunk, mondjuk kéthavonta egy-egy telefont. Mert jó érzés, hogy van, jó érzés, hogy van, akit szerethetsz. És akkor most ez tök mindegy, milyen szinten álltok egymással, de örömet okoz a másik léte- és jelenléte; hát akkor miért mondanál le önkéntesen róla. Ha szeretitek egymást, és megtehetitek, butaság lenne szerintem, hogyha nem találkoznátok, vagy nem beszélnétek egymással. Ha azt állítod, hogy ő fontos neked, akkor simán elfogadod az érzéseit, hogy nem lehet több, mint barátság, és akkor ugyanúgy járkálhattok össze, csak nem lesz csók meg ilyenek. Hogyha örömet okoz a másik létezése, miért tagadnád meg magadtól? Főleg, hogyha kölcsönösen egy-egy jó dolog vagytok egymás életében. Ott vagytok egymásnak támogatni is esetlegesen; akkor miért ne érdeklődnél iránta, hogyha ő tényleg számít neked?
2016. máj. 12. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
" a szerelem dolog csak kémia" ezzel nem értek egyet, viszont tényleg túlteszed magad rajta, és elfogadod idővel, hogy nem lehet a tiéd. Szóval kár ezen parázni.
2016. máj. 12. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Számít. Már hogyne számítana. És elmondása szerint ha találkoznánk azzal csak azt érnénk el, hogy megint fellángolna és nem lenne utána jó ismét a távolság. Ő magát védi. Én meg azzal hogy elutasítottam a barátságot úgyszintén magam védem.

Ha meg barátok leszünk mindig úgy fogom érzni hogy lehet több. Nem fogok tudni továbblépni úgy.

2016. máj. 12. 16:18
 7/8 anonim ***** válasza:
Szilvásbuktát mert azt szeretem.
2016. máj. 12. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Kedves 7-es én meg megeszem ham nyami :D

Azt tanácsolom, hogy .......................................................

2016. máj. 14. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!