Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek ez túl sok korkülö...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez túl sok korkülönbség? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Megismerkedtem egy fiúval és hát hamar szerelem lett. 3 hónapja vagyunk együtt és csak most mondta el,hogy hány éves. Ő 24 én meg 12. Van ennek így értelme vagy sok a korkülönbség? És még megjegyzem: még nem találkoztunk,interneten keresztül ismerkedtünk meg. Segítsetek!
2016. márc. 30. 14:38
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Túl nagy a különbség. :/ Értem én, hogy szeretitek egymást, de neki vannak már testi vágyai, máshogy látja a dolgokat, esetleg dolgozik is, amikor te még az általánosban vagy. Három hónapja együtt vagytok, és csak most mondta el, hogy hány éves? Az szép. Eddig nem is tudtad, hogy hány éves, vagy hazudott? Ha hazudott, akkor szerintem az óriási mínusz. Bocsi, hogy ezt mondom, de ne találkozz vele. :/ (amúgy, ha van valami kérdésed, írhatsz nekem, lehet, hogy tudok mesélni pár dologról) 14/L
2016. márc. 30. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Sok.


15/L

2016. márc. 30. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat.
2016. márc. 31. 14:31
 14/15 anonim ***** válasza:
Gondoltál már arra, hogy amikor te születtél, ő akkor volt annyi idős, mint most te?
2016. ápr. 23. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

hahó, válaszadók!

Addig eljutottatok, hogy sosem találkozott a két fél?

Cukicsaj13. nem akarlak bántani, de hogy lehet valakivel úgy járni, hogy sosem találkoztatok, csak neten beszéltek? Ő 24éves. (ha valóban annyi) Valószínűleg vannak neki szükségletei, amit neten te nem tudsz neki megadni, meg amúgy is, 12éves vagy, nem hiszem, hogy sokat tudnál a férfiak vágyairól. Nem bántásnak szánom, ez csak tény. Inkább szakadj ki a net világából,és kezdj el élő emberekkel ismerkedni.


És jelen pillanatban a 12év sok. Amikor te leszel 24, a pasi 36, akkor már nemlesz annyira sok, akárki,akármit mond. Köztem,és párom között 17év van, és köszönjük, nagyon jól megvagyunk. Nem érdekel, hogy ki mit mond. És te se foglalkozz akkor majd vele. De most még nagyon kicsi vagy hozzá. :) Fel a fejjel!

2016. máj. 5. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!