Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mással jött össze! Hogyan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mással jött össze! Hogyan tegyem túl rajta magam?

Figyelt kérdés

Pár hónappal ezelőtt megismertem egy lányt mondhatni az első alkalommal ahogy láttam beleszerettem.Eleinte szemezgettünk majd elkezdtünk beszélgetni.

És hát én elég lassan közeledek mindenki felé így szerintem csak azt gondolta,hogy barátként tekintek rá, mivel nem lépek.Azt gondoltam,hogy majd elhívom randizni de csak később(De ezek után azt hiszem egy kicsit nyomulósabb,gyorsabb stílusra váltok).

Viszont a ma reggel láttam,hogy összejött egy másik sráccal, na én ezóta teljesen "KO" vagyok.Alig eszek,iszok,sírhatnékom van.

Gondoltam elmegyek kondizni,biciklizni de ott is csak a gépeken ültem,feküdtem. Egyszerűen nem megy ki a fejemből, minden perceben csak rá gondolok.

Hogyan tudnám a gondolataimat más felé terelni?

Vagy erre csak az idő az egyetlen megoldás?

Viszont az a baj,hogy hetente kb 2x látom,így még felejteni se tudok annyira,ha meg találkozunk és nem dumálunk valószínűleg bunkózni fog,hogy nekem meg mi bajom.

18F



2015. dec. 20. 20:17
 1/7 anonim ***** válasza:

Öcsém ha pár hónap alatt nem lépsz, akkor barátkategória onnan, s onnan kikerülni LEHETETLEN.


Tedd túl magad rajta, fogadd el. Ennyit tehetsz.


Hasonló helyzetben járok.


Amit én tettem:

Napi:

500-700 felülés

200-300 fekvő

700-800 hason fekvésből emelgeted magad


Soha nem sportoltam, de ezt megtettem 2 héten keresztül és minden gondom elszállt, mert nem rá gondoltam hanem a fájdalomra.

2015. dec. 20. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
91%
Tanulság: máskor legyél határozottabb.. a lànyok többsége nem vár a végtelenségig, biztos szxr érzès,de tedd túl magad rajta, és igen: látod hol hibáztál és legközelebb már nem követed el...és ha legközelebb látod a másik srácot, verd szét,csak a mihez tartás végett ;)
2015. dec. 20. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
első xDDDDDDDDDD
2015. dec. 22. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Where is the problem? Hmm, harmadik?
2015. dec. 22. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat.

Igazából most már talán túlteszem rajta magam.

Bár eszembe jutott egy elég érdekes dolog, pár évvel ezelőtt volt egy lány akivel szintén jóba voltam ott is többet éreztem de lépni nem mertem.

A lényeg,hogy neki is lett barátja és nem más mint ennek a srácnak a tesója.

Kezd elegem lenni ebből a családból :D

2015. dec. 29. 08:07
 6/7 A kérdező kommentje:

El se hiszem.

SZAKÍTOTTAK!!!

Na azt hiszem holnap elkezdek szépen finoman de határozottabban közeledni felé.

Vagy ilyenkor mit ajánlanátok? Fogalmam nincs mennyire van a hatása alatt, bár annyira nem hiszem mivel csak 1 hónapos kapcsolat volt.

2016. jan. 26. 19:27
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha alakult valami irj!

Én is ebben a cipőben járok és ennél szarabbul még nem éreztem magam.

2016. okt. 9. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!