Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Alá írtam legutóbb egy papírt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alá írtam legutóbb egy papírt és ez miatt nem mehetek barátnőmhöz szilveszterezni?

Figyelt kérdés
legutóbb úgy mehettem el a barátnőmhöz hogy alá írtam egy papírt hogyha bármiből bukásra állok akkor legközelebb nem mehetek el téli szünetben és szilvesztert sem tölthetem náluk de fél év volt és muszájnak éreztem hogy akkor elmenjek és így alá írtam... írtam akkor neki egy verset és csináltam mindenfélét fél évre neki úgy hogy muszáj volt... :( és most bukásra állok még mindig nem tudtam kijavítani és most viszont még is csak szilveszter lesz és hát új év... egyszer anyukám már elrontotta a szilveszteremet de nagyon nagyon és még mindig megvan bennem és ez lenne az első szilveszterünk ha lenne... :( és nem tudom hogy mit csináljak... ő nem mer lejönni anyukám meg nevelő apukám miatt. még soha nem látta őket és csak nyári szünetben akarja és messze lakik. és nevelő apukám már bejött ordibálva hogy ha megpróbálnék elszökni akkor feljelentene a rendőrségen és vissza fele várnának engem ... ami duplán azért nem jó mert felfüggesztettem van egy gyerekcsíny miatt... a nevelő apukám képes lenne erre. nincsen tippetek hogy csak a szilvesztert legalább hogyan tudjam megoldani? azt az egy estét? (17/F)
2015. dec. 16. 15:31
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Vállaltál valamit, és nem teljesítetted.

Hamarosan felnőtt korú leszel. Ideje megtanulni a tetteidnek következményei vannak.

2015. dec. 16. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!