Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mi számít megcsalásnak?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi számít megcsalásnak?

Figyelt kérdés

Ha pl egy lánynak van pasija és más pasival csókolózik az megcsalás, nem? És ha a saját nemével csókolózik az nem megcsalás? Mert sokszor veszem észre hogy két lány csókolózik és nem számítják megcsalásnak. Vagy akkor fiúknál is megengedett? De akkor nem kezd el fújolni mindenki, hogy a fiú b#*zi?

Nem értem én ezt. Vagy azzal az erővel d**ghat is a lány a lánnyal mert saját neme? Vagy mivanmár?



2015. dec. 14. 17:01
 1/3 anonim ***** válasza:

Az megcsalás nálam, ha csókolózik, ez egyértelmű. Szerintem mindenki picit másként viszonyul ehhez a dologhoz. Ha az intimebb zónába belép valaki mással a barátnőm, az megcsalás.

Az, hogy mit csinál a barátnőivel műs téma. De hát csókolózni... elég durva lenne, ha ilyen történne és biztos, hogy komolyan elbeszélgetnék vele. De erre azért lássuk be, elég kicsi az esélye. :)

2015. dec. 14. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Megcsalásnak számítom. Bármi ami túllép a barátságos gesztuson az- szerintem. Ha csókolózik egy fiúval az is, és ha egy lánnyal az is.
2015. dec. 14. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mindenkinek máshonnan kezdődik a megcsalás, nálam a csók már mindenféleképpen annak számít, viszont akármilyen hülyén is hangzik, ha a barátom egy pasival csókolózna akkor nem biztos, hogy szakítanék vele emiatt. :D
2016. jan. 29. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!