Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » 15-25 éves lányok, nektek mi...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

15-25 éves lányok, nektek mi jön be egy fiún?

Figyelt kérdés
Mi az, ami igazán számít? 100%-ból mennyi belső és mennyi külső? Titeket hogyan/mivel szerezhetne meg könnyen egy fiú? Kort is köszi:))

2015. dec. 13. 20:04
1 2 3
 11/21 anonim válasza:
100%
Mikor először meglátok egy fiút természetesen a külsejének kell megfognia. Legyen ápolt és a jó stílus plusz pont. Viszont, ha elkezdem megismerni, akkor a külső egyre jobban háttérbe szorul és a személyisége kerül a középpontba, a gondolatai, véleménye. A jó belső elfeledteti az esetleges hibáit a külsőnek, ám ez fordítva is így van. Hiába néz ki egy fiú jól, ha tudom, hogy a személyisége teljesen ellentetje az enyémnek. Legyen humora és egyénisége, egy fiút nálam az tesz férfivá, ha lehet vele komoly dolgokról is beszélni.
2015. dec. 13. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Nálam 35% a külső kb. Az arca, hogy helyes, tehát aranyos legyen és szép, tekintete, hogy kedves, barátságos, jószándékú, cuki legyen. Ne legyen beképzelt, alapállapota legyen a kedves, és mindenkivel addig, amíg a másik adott illető nem genyózott vele, veszekedni meg ne szeressen. Öltözködjön férfiasan, ízlésesen, sminket is hanyagolja, meg a gagyi frizurákat is. Meg hát naponta fürödjön és mosson fogat. Ja és ne divatozzon se öltözködésben, se véleménnyilvánításban, hanem ha kérdezem, a saját véleményét mondja el, amit ő gondol, amit végiggondolt, szóval a saját magának a következtetését mondja, és őszintén, de ha meg mondjuk sértő lenne az adott dolog, akkor azt finomítva fejezze ki, hogy ne bántson meg senkit akarattal. De amúgy ez a vélemény egyezhet a mások által "elvárttal", de ne azért mondja az adott dolgot, mert fél, hogy kigúnyolják, hanem mert végiggondolta, és arra jutott, elvégre az ő véleményét kérdeztem. És legyen a személyisége is cuki nagyon, és tele érzelmekkel. Ne legyen soha elszállva magától, legyen szerény, szelíd. Figyeljen oda tényleg, hogyha neki beszélek. Szeresse az állatokat, attól függetlenül, hogy tartunk-e. Ja és legyen nyitott az újdonságokra, ha bejön egy új info valahonnan, akkor ne vesse el rögtön, hogy ez hülyeség, hanem gondolja végig, hogy neki belefér-e az adott dolog a világképébe. Meg hát törődjön velem, és még hát mondhassak el neki bármit, legyen megértő, és ne szeresse a veszekedést, és ne legyen kötözködős, hogyha valami gondja van, akkor azt ne bántó jelleggel közölje, hanem kedves stílusban, de közölje. Alkatra annyi a lényeg, hogy se annyira sovány, se annyira husimusi ne legyen, hogy sajnáljam őt, és ne tudjak hozzá vonzódni. Hogy van-e szakálla, borostája, vagy sima az arcbőre, az tök mindegy, kinek mi áll jól. Fülbevalója szebb, ha nincs, de ha mégis van, akkor legalább ne fültágítós. Ja és hát legyen intelligens alapból is meg érzelmileg is fejlett. Őszinte legyen, hűséges. Ja meg hát nem hátrány, ha nincs jó humorérzéke, az már az "extrákhoz" tartozik, de azért örülök neki, ha van jó. :) Ja és nem baj, ha nem szeret olvasni, az pl tök mindegy. :) Meg az is mindegy, hogy gyúr-e, habár a túlkigyúrt test az már talán nem olyan szép. De lehet husis is, csak ne túl. Ja meg hát nem árt, hogyha jó a zenei ízlése is, meg vannak közös dolgaink; de mondjuk ez nem mérvadó ez se:)
2015. dec. 13. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
#3 Van Fifa 16-om :D
2015. dec. 13. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

Humor,tajekozottsag, ertelem,hobbi, kozos erdeklodesi kor, szep mosoly es kez, koszones, huseg.60:40. Ha megnevettet es ha a szemembe nez a mellem helyett.

17/L

2015. dec. 13. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Nem azt mondtam,hogy akkor harcoljon,mikor már nem vagyunk együtt...hanem ne csak az legyen,hogy áll magában és várja a csodát,hanem jöjjön oda,legyen bátor,bizonyítsa be,hogy kellek neki és szeret,és nem csak egy pótlék vagyok,és nem csak azért van velem együtt,hogy legyen valakie.Amúgy meg ha szakítunk,akkor is harcolhat még,hogy visszaszerezzen,ha még szeret,mert szerintem az becsülendő dolog és én mindenképpen jó szemmel nézném. :)
2015. dec. 13. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Úgy vettem észre hogy ahogy megkedvel egy ember egy másikat, úgy szépül kívülről ahogy megismerjük a 'lelki szépségeit'. Magyarul ha egy eleve okos sráccal megismerkedek, átlagos külsővel lehet hogy egy idő múlva ő lesz a férfi ideálom megtestesülése, mert a szépség nem csak az arányos arcban és testben, hanem az intelektualitásban és a humorban, meg sok minden másban nyilvánul meg. Fontos hogy legyen ápolt és ne legyen birka, legyen saját stílusa. Legyen vicces, törődő, esetenként tudjon úriemberként viselkedni. Szám szerint nekem kb. 85-90% a belső 10-15% a külső.
2015. dec. 13. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim válasza:

Engem is nagyon meg fog egy fiuban ha normalisan el lehet vele beszelgetni es van kozos tema. Viszont nalam 50% belso es 50% kulso egyarant. Kulso megfog belso megtart:) Mind ketto ugyan ugy szamit, persze nem azt mondom hogy mindig nezzen ki jol meg fullosan csak azert tetszedjen a srac. Legyen igenyes, adjon magara. Szeretem ha egy fiu kedves es nem nagy kepu meg bunko.


16/L

2015. dec. 13. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 Egyenes út ***** válasza:
Nekem a banán hosszúsága a legfontosabb tényező egy fíúnál.
2015. dec. 14. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
persze
2015. dec. 14. 21:39
 20/21 anonim ***** válasza:
A kisugárzása számít igazán, meg hogy meglegyen a közös hang. Engem teljesen el lehet varázsolni a hasonló érdeklődési körrel, tehát ha valaki szereti a skyrimet meg a metált akkor félig nyert ügye van:D (sarkítva természetesen) Ezen felül számít, hogy mennyire értelmes az ember, (alapkövetelmény hogy minimum egy értelmi szinten legyünk) meg mennyire törődő, kedves, megbízható. Ami meg talán az egyik legfontosabb, hogy hasonlóan tökkelütött legyen mint én és legyen jó a humora. Szóval összességében azt mondanám 95% belső 5%külső. 18l
2015. dec. 14. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!