Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ha egy fiú idáig sokat nézett...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy fiú idáig sokat nézett meg kedves volt meg stb. az elmondja csak úgy mellékesen, hogy másba szerelmes. Aztán később nekem nyílik meg ( CSAK NEKEM pedig nem is ismer) és mondja el, hogy mi nyomasztja. Ez jelenthet valamit?

Figyelt kérdés

most akkor szeretné ha összebarátkoznánk? vagy esetleg tetszem neki? (de akkor miért mondta el,hogy kibe szerelmes?

köszönöm



2015. okt. 30. 09:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Űha! Lehet végig te tetszettél neki. Simán. Csak arra volt kíváncsi, hogy hogy reagálsz, ha ő azt mondja, hogy másba szerelmes. De az, hogy neked fakadt ki egyértelműen jelzi, hogy bízik benned, az meg fontos dolog. Tehát, ha neked is tetszik a manus, akkor adj neki egy esélyt, mert van egy olyan érzésem, hogy benne bízhatsz. Már csak azért is, mert egy hím nemű egyed az nem lelkizik, ha egy lánnyal ezt mégis megteszi, akkor tuti nagyon bízik benne és szereti. Tehát, érted. :D Na, sok sikert! :D
2015. okt. 30. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
ezt tőle kéne megkérdezned, de simán lehet, hogy csak barátnak akar. a lányok is egy csomószor barátkoznak srácokkal, akik fülig szerelmesek beléjük, de őket nem érdeklik - legyünk csak barátok...
2015. okt. 30. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

woow-woow köszönöm mindkettőtöknek :D igazán! :)

igen,tetszik nekem.. (igazából még 'titkolni' :D tervezem ezt egy ideig,hogy kiderüljön ő mit akar meg stb.. na értitek :D)


:)

2015. okt. 30. 10:44

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!