Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Barátnőm teljesen megváltozott...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm teljesen megváltozott. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Amióta elkezdőzött a suli neki, elsős gimis lett. És agresszív velem, türelmetlen. Olyan mértékben,hogy közösen ebédelünk kettesben és én eszek Ő meg feláll és elmegy gépet nyomkodni mert megette. Veszekszünk olyan témákon amin nem kéne. Utoljára azon vesztünk össze ,hogy milyen nyomorék suliba járok nyomorék osztálytársakkal, közben meg ő isteníti a suliját. Kitalálta, hogy más fiúkkal is megakar ismerkedni, de közben vele is legyek mert hiányoznék neki. Közel 6 hónapja vagyunk együtt, Ő 15 éves én 16. Még közös nyaralás is volt a szüleivel. Amióta suliba jár megváltozott. Mit csináljak szerintetek?
2015. szept. 25. 04:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Hagyd el
2015. szept. 25. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egy herceg beszedet tolj vele én is most lettem gimis nagyon nagy feszültséggel jar minden persze hogy ki van mint a használt rongy lehetoleg szombaton próbálj vele beszelni mert szamomra pl az a legsterssz mentesebb nap akkor egyebkent én is higgadtabb vagyok
2015. szept. 25. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
*hétvégi a herceget a telo javította nem tudom miert bocs
2015. szept. 25. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%
ez hülyeség, mindenki volt gimis, szakközepes, szakmunkás, mindenkinek új, de nem kell feszültnek lenni ez miatt :D szerintem csak hirtelen nagylánynak érzi magát, az osztálytársak nagyon tudják befolyásolni az embereket, beszéld meg vele, hogy veled ezt ne, mert te sem viselkedsz így vele. viszont az, hogy megakar ismerkedni más fiúkkal is, az is normális igazából, csak az nem, hogy veled akar közben maradni, vagy-vagy, a kettő együtt nem működik.
2015. szept. 25. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A középsulihoz (nála gimi, ez mindegy) én is nehezen szoktam hozzá. Korán kelés, sok óra, utazás....kimerültséggel és ebből következő stressz-szel járt nálam is...ezt még meg is lehet érteni.

"Kitalálta, hogy más fiúkkal is megakar ismerkedni, de közben vele is legyek mert hiányoznék neki. "

Ez viszont bökné a csőrömet. Ha egy lány meg akar ismerkedni új fiúkkal, akkor meg fog. Párkapcsolatban nem igazán normális az ellenkező nemmel ismerkedni (kivéve persze pl. osztálytárs, akivel össze van zárva).

Erről beszélgess el vele. Ugye az nem jó, ha egy kapcsolatban az egyik fél valami miatt sza.rul érzi magát..mindkét embernek törekedni kell arra, hogy minden jól mennyen.

2015. szept. 25. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!