Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » En mar nem ertem? (Tobbi lent)

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

En mar nem ertem? (Tobbi lent)

Figyelt kérdés

Nos az a helyzet hogy a baratnommel a teliszunetben fogunk csak talalkozni a tabolsag miatt. Mar tele van a naptar programokkal szoval nem fogunk unatkozni.

Es mondtam neki hogy mar alig varom hogy talalkozzunk es eggyutt legyunk es sok szivet es smiley-t irtam nek.

Erre o csak egy mosojgos smiley-t kuldott. Semmit se irt vissza. Aztan ra kerdeztem hogy csak egy smiley? Es sok XD

Es erre o azt irta hogy dee dehogynem nagyon varja de meg van kb 13 hetunk hogy talalkozzunk.

Es nem ertem hogy ezzel azt akarja ereztetni hogy addigra lehet hogy nem leszunk egyutt??? :'( :'( :'( :'(

En arra szamitottam hogy kuld valami szivet vagy valamit. De semmi :'(

Ilyenkor mi lehet az oka hogy ezt irta?



2015. szept. 19. 13:45
 1/4 anonim ***** válasza:

Lehet hogy mivel meg tavol van a talalkozas es mar betablaztatok a napjaitok szeretne masrol beszelni. Lehet bantja valami ami naluk tortent otthon, vagy a suliban, vagy elfelejtettel valami fontosat. Kerdezz ra,hogy Minden rendben van-e. Mi is tavkapcsolatban elunk es az en parom is szokott ilyen Lenni, ne aggodj :)

18/L

2015. szept. 19. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nah most kaptam tőled agyf.szt! Komolyan? Smilek? -.-

22/F

2015. szept. 19. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Igen kedves utolso. Smilek amik neha sokat segitenek hogy az atadjuk az erzelmeinket.

Anelkul olyan mintha robotnak beszelnenk mert nem latjuk az erzeseit

2015. szept. 19. 14:04
 4/4 anonim ***** válasza:
Hhhhh! Nem küldött szivecskét. Jajjjjjzuuussss!
2015. szept. 19. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!